В Росії з'являться презервативи "ВКонтакті" Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2012 16:50 · Розділ: Цікаві факти

Знаменита соціальна мережа «ВКонтакті», яка до 2013 року має шанс вийти на IPO, як і раніше, економить на захисті інтелектуальної власності. І така економія вилазить їй боком: винахідливий приватний підприємець на ім’я Ігор Рогов, у власність якого входить декілька кондитерських та продуктових компаній, планує на легальних підставах випускати презервативи «ВКонтакті».

Вся справа в тому, що бренд найбільшої в Росії соціальної мережі зареєстрований не по всіх класах товарів і послуг - лише за профільним, а це дозволяє стороннім особам та фірмам використовувати бренд «ВКонтакті» у своїх цілях. Так, мережа «ВКонтакті» зареєструвала своє найменування як товарний знак в різному написанні російською мовою, а також на латиниці - але лише по своїй спеціалізації.

Популярний бренд давно запав у вічі кондитерам. Так, в квітні 2011 року дистриб'ютор кондитерських виробів та кави «Європа Фудс» подав заявку на реєстрацію товарного знаку «ВКонтакті» для виробництва жуйок, жувальних цукерок та льодяників. Генеральний директор підприємства Костянтин Ставицький зазначав, що його цукерки в першу чергу асоціюватимуться з однойменною соціальною мережею, однак суперечностей та судів з власниками сервісу не боїться.

А тепер запатентувати «ВКонтакті» має намір Ігор Рогов, московський бізнесмен, який в основному займається кондитерськими виробами. Він подав заявку на реєстрацію товарного знаку в категорії «гумових виробів», а точніше, презервативів.

На сьогоднішній день Рогов є керівником та повним власником кількох фірм, які займаються оптовою торгівлею кондитерськими виробами. Сам бізнесмен коментувати свої плани відмовився.
До речі, це далеко не перший випадок, коли підприємці зацікавлені у випуску контрацептивів під якимось знаменитим брендом.

Так, на початку 2012 року уфимський бізнесмен Ізамат Ібатуллін подав на компанію Playboy два позови про дострокове припинення правової охорони однойменного товарного знаку. За словами бізнесмена, він має намір під популярним брендом випускати презервативи, гелі та змазки.

А влітку 2010 року російське ТОВ «Інвест парк» отримало право випускати пиво, соки та відкрити готель «ВКонтакті».

Благодійний бал Олег Климов провів 21 квітня з метою збору коштів для онкологічної клініки.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу