У США продаються мішені з чорношкірим підлітком Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2012 12:24 · Розділ: Кримінал

Цими днями у США розпочалися продажі мішеней з чорношкірим підлітком, прототипом для створення якого став вбитий раніше поліцейським тинейджер-афроамериканець.

Так, зовсім недавно у США в продаж надійшли дивні мішені для стрільби. Основна особливість їх у тому, що зовні вони нагадують людину в толстовці з насунутим на голову капюшоном. Прообразом для створення цих мішеней став чорношкірий підліток на ім’я Трейвон Мартін (Trayvon Martin), якого нещодавно застрелив громадський патрульний Джордж Ціммерман.

Придбати таку мішень можна буде на популярному онлайн-аукціоні, який займається продажем зброї. Зауважимо, що поява мішеней викликала у суспільстві хвилю протесту, і на сьогоднішній день оголошення вже видалене.

Зрозуміло, що обличчя Мартіна на мішені нема. Однак зображена на ній людина тримає в руках пакетик цукерок Skittles та банку з холодним чаєм - саме ці дві речі були у Мартіна на момент убивства.

В своєму оголошенні продавець мішеней вказав, що повністю на боці Ціммермана і вірить в те, що поліцейський не винен, оскільки він "застрелив бандита". Однак по електронній пошті продавець, який побажав залишитися невідомим, повідомив журналісту, що його основним мотивом було "заробити трохи грошей". За словами продавця, попит на цей товар надзвичайно великий. За даними New York Daily News, десять мішеней можна було продати за вісім доларів.

Мішень
Мішень

Нагадаємо також, що 17-річний Трейвон Мартін був убитий увечері 26 лютого 2012 року в місті Сенфорд у Флориді. Ціммерману, який патрулював на вулиці, видалися підозрілими зовнішній вигляд та поведінка Мартіна, одягненого в худі. Патрульний почав переслідувати Мартіна, між ними зав'язалася бійка, в ході якої патрульний вистрелив у підлітка.

Спершу поліція не стала заарештовувати Ціммерамана, який переконував, що чинив у рамках самооборони. Однак після протестів місцевої афроамериканської общини та збору підписів з вимогою розпочати кримінальне переслідування патрульного Ціммерман був заарештований. Йому пред'явили звинувачення в ненавмисному вбивстві та відпустили під заставу.

Джерело: http://lenta.ru/n

Інші новини розділу