Фото матері-годувальниці на обкладинці знаменитого журналу викликало скандал Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2012 08:42 · Розділ: Суспільство

Цими днями на обкладинці знаменитого журналу Time з’явилася фотографія, яка одразу ж стала поштовхом до виникнення запеклих дискусій та суперечок в соцмережах, чималу частину учасників яких складають молоді батьки. На обкладинці популярного видання редактори розмістили фото жінки, яка годує грудьми свого трирічного сина.

Питання про те, до якого віку можна годувати дитину грудьми, чи варто батькам спати разом зі своїми дітьми та чи носити грудних немовлят у слінгу, часто лягає в основу дискусій. Однак тренд останнього десятиліття, відзначений журналом, полягає в так званому «подовженому батьківстві».

Учасники суперечки, викликаної провокаційним знімком Time, так і не змогли дійти згоди стосовно того, чи вважати фото з обкладинки красивим чи дратівливим. Весь матеріал номера будується на серії фотографій жінок з дітьми, які дотримуються ідеології продовженого годування грудьми. В журналі опубліковані також статті з поясненнями та коментарями матерів стосовно того, чому вони обрали такий спосіб виховання дітей.

На обкладинку під заголовком "Наскільки ти хороша мати?" потрапив знімок 26-річної Джеймі Грумет (Jamie Grumet) та її сина Арама, якому скоро виповниться 4 роки.

Оглядач іншого знаменитого видання New York Daily News Білл Хеммонд спробував висловити позицію незадоволених. Він написав, що "годувати свого трирічного сина грудьми - це особиста справа кожної матері, а ось розміщувати фотографію на обкладинці Time - це вже зовсім інша річ." А популярна актриса Алісса Мілано, яка стала матір'ю в 2011 році, назвала обкладинку Time "експлуатацією образу матері-годувальниці та перегином", заявивши, що журнал перейшов всі межі. В Інтернеті також з'явилося багато коментарів від людей, які критикували те, що Time показав на обкладинці голі жіночі груди.

Більше того, тепер в Інтернеті з’явилися численні фотоприколи, які в сатиричній формі обігрують образ матері-годувальниці та її сина. На карикатурах можна побачити і Анджеліну Джолі з Бредом Піттом, і Барака Обаму, умільці переробили навіть знамениті полотна художників епохи Відродження.

За словами керуючого директора журналу Time Ріка Штенгеля, провокаційна обкладинка була розрахована на те, щоб привернути до себе увагу. "Ми використали образ, який символізує зв'язок між матір'ю і дитиною", - додав Штенгель.

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.