На честь почесних киян садитимуть дерева Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.06.2009 15:52 · Розділ: Суспільство

У Києві, в сквері біля станції метро Золоті ворота, з'являться нові дерева — каштани, тиси і магнолії, а всі лавки заховають за живоплотом. Заступник мера Ігор Добруцький розповів, що в сквері зносити нічого не будуть - і кафе, і фонтан, і ковані плетені грати залишаться на звичних місцях.

На озеленення столиці виділять гроші зі штрафів за незаконну вирубку дерев. Також планується залучити меценатів. З цією метою, до столиці привезуть елітні сорти каштанів Бріотті та Баумані ціною чотири тисячі гривень за саджанець. "Біля кожного каштана ми встановимо табличку з прізвищами або назвами фірм, завдяки яким висаджено дерево. Крім того, висаджуватимуть дерева на честь почесних киян", - розповів Добруцький.

Проте іменні дерева будуть не тільки у знаменитих городян. Батьки 87 малюків, що народилися 1 червня, отримали сертифікати на каштани: для хлопчиків - білі, для дівчаток - рожеві. Батьки зможуть встановити табличку біля будь-якого дерева в місті.

Київська міськдержадміністрація ухвалила рішення протягом року озеленити шість скверів та бульварів.

Джерело segodnya.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.