У Відні відкрилося "Котяче кафе" Автор: lesya · Опубліковано: 14.05.2012 21:55 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями в самісінькому центрі столиці Австрії відкрилося нове вельми оригінальне кафе. Всі відвідувачі цього закладу зможуть не лише замовити традиційну кави та торт, але й матимуть унікальну можливість поспілкуватися з чотириногими мешканцями кафе. На сьогоднішній день в кафе мешкають п’ять кішок, всі вони взяті з притулків для тварин.

Власниця кафе на ім’я Такако Ішімідзу приїхала з Японії, отож відкриттям свого закладу вона немовби внесла в австрійську культуру традиції своєї батьківщини. І справді, в Японії існують спеціальні кафе, в яких відвідувачі можуть спілкуватися з тваринами. Хоча тут є й певні обмеження: в австрійське кафе "Неко" заборонений вхід з собаками.

Кішки по кличці Моріц, Лука, Момо, Соня та Томас дуже доброзичливі, вони із задоволенням граються з відвідувачами закладу, дозволяють себе гладити та "співають їм свою котячу пісеньку". Якщо ж вони втомилися і хочуть відпочити, то для них є спеціальна кімната, в якій влаштовані місця для відпочинку.

За словами Такако Ішімідзу, при відкритті цього кафе вона зіткнулася з певними труднощами. Три роки пішло тільки на підготовку. Справа в тому, що нормативні вимоги до таких закладів досить суворі, і потрібно було їм повністю відповідати. В кафе дотримуються всіх вимог гігієни, тварини не мають доступу до кухні та до місць зберігання продуктів.

Меню, крім традиційних для віденців кави і торта, включатиме в себе домашню випічку та легкі закуски, такі, наприклад, як рисові кульки.

"В основному в асортименті нашого кафе такі продукти харчування, які кішки не дуже люблять, - говорить пані Ішімідзу. - Ми хотіли уникнути небажаного годування тварин".

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу