Юнак імплантував у руку магніти, щоб постійно носити iPod Автор: lesya · Опубліковано: 14.05.2012 19:50 · Розділ: Нові технології

Стрімкий та бурхливий розвиток сучасних технологій та поява все нових та дедалі досконаліших гаджетів не можуть залишити байдужими нікого. Однак є люди, які настільки чуттєво сприймають своїх цифрових друзів, що готові в мить закохатися в них чи навіть одружитися.

Плеєр і юнак тепер нерозлучні (фото з сайту macdigger.ru)
Плеєр і юнак тепер нерозлучні (фото з сайту macdigger.ru)

І 21-річний американець на ім’я Девід Хурбан з Нью-Джерсі не став у цьому плані винятком. Він вже давно прославився серед знайомих як великий шанувальник продукції корпорації Apple, однак згодом звичайне захоплення переросло в любов, а потім перетворилося в справжню манію.

Так-так, Девід настільки захопився своїм новесеньким iPod nano шостого покоління (портативним плеєром), що вирішив ніколи з ним не розлучатися. І, добре знаючи приказку про те, що любов вимагає жертв, юнак зробив собі в своєму ж тату-салоні моддінг - йому вживили під шкіру імпланти, які втілять у життя мрію юнака. Отож тепер на татуйованому лівому зап'ясті юнака розташовано чотири невеликих магніти, які притягують металевий корпус плеєра.

Вся процедура вживлення магнітів зайняла всього лише півгодини, а задоволений «нанохлопець» заявив, що почуває себе якнайкраще. Рука загоїлася за якихось два тижні, і Хурбан поділився новими відчуттями: «Таке відчуття, що я весь час ношу годинник. Не бачу в цьому нічого незвичайного - ми ж носимо перстені та обручки»

До речі, альтернативно обдарований Девід одразу ж знайшов послідовників: на сьогоднішній день вже 35 осіб висловили бажання похизуватися наручним iPod від Apple.

Залишається лише незрозумілим, що робитиме юнак тоді, коли компанія випустить нову версію знаменитого портативного плеєра…

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.