У Новій Зеландії занедбані залізниці стали визначними пам'ятками Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2012 12:31 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно у Новій Зеландії з’явився новий вид екзотичного відпочинку для туристів. Відтепер кожен бажаючий зможе проїхатися незвичайним маршрутом, який трохи звеселить вже звичні для туристів визначні пам'ятки, запропоновані цією країною.

Новий маршрут отримав назву Railcruising, що в перекладі на українську означає «Круїз по залізниці». Унікальність цього маршруту полягає в тому, що подорожуючі їздитимуть не в звичайному поїзді, а в спеціальних вагонетках, кожна з яких буде окремим транспортним засобом, здатним вмістити до чотирьох пасажирів. Екскурсійна подорож триватиме близько двох годин. Туристи отримають чудову можливість як слід розглянути мальовничі околиці провінції Роторуа, яка славиться своїми лісовими масивами та сільськогосподарськими угіддями. Вагонетки долатимуть відстань зі швидкістю всього 10 кілометрів на годину, тому часу на те, щоб розглянути всі пейзажі, у туристів буде більше, ніж достатньо. І справді, за словами організаторів атракціону, іноді буває так, що подорожуючи на поїзді, так і хочеться зупинитися для того, щоб якомога довше помилуватися красою тією чи іншої місцевості.

Як не дивно, ідея залізничних круїзів дуже сподобалася туристам. Настільки, що тепер інвестори всерйоз замислились над тим, щоб відкрити схожі маршрути в інших частинах країни та навіть за її межами. Інтерес до цього оригінального та новаторського виду подорожей виявили Канада та Великобританія. Це й зрозуміло, адже занедбаних залізниць на сьогоднішній день в кожній країні налічується чимало.

Містичні залізничні дороги (фото з сайту http://yuzilla.livejournal.com)
Містичні залізничні дороги (фото з сайту http://yuzilla.livejournal.com)

До речі, мандрівка занедбаними залізницями цікава ще й тим, що в ній є щось загадкове та містичне. Місця, які колись кишіли життям, сьогодні стоять пусткою, від них віє спокоєм, порожнечею та потойбіччям.

Занедбана залізнична дорога (фото з http://yuzilla.livejournal.com)
Занедбана залізнична дорога (фото з http://yuzilla.livejournal.com)


Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.