У Барселоні відкриється найбільший у світі Музей конопель Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2012 22:50 · Розділ: Події у світі

Вже найближчим часом у столиці Каталонії відкриється найбільший у світі Музей конопель - Hemp Museum Gallery. Відвідувачі музею отримають можливість побачити більше 6,5 тисячі об'єктів, пов'язаних з «минулим, сьогоденням та майбутнім цієї рослини». Аналогічний музей в Амстердамі розкинувся на площі в 100 квадратних метрів, тоді як експозиція в Барселоні займає 900.

Відвідувачам розкажуть, як різні народи світу використовують коноплі в кулінарії, промисловості, медицині, релігійних обрядах, а також «для відпочинку». Підкреслюється, що в музеї заборонено вживати марихуану, ту ви також не зможете її придбати - сюди приходять виключно для того, щоб отримати якомога більше інформації про цю рослину.

Офіційне відкриття Музею конопель заплановане на кінець цього тижня. Однак переконаний прихильник легалізації марихуани, британський мільярдер та засновник Virgin Group на ім’я Річард Бренсон вже встиг побувати в музеї.

Ознайомившись з експозицією, мільярдер заявив, що Іспанія могла б вирішити безліч економічних проблем в разі легалізації марихуани.

Зауважимо також, що музей, який відкривається у Барселоні, - не єдиний у своєму роді. Вони з’являються по цілому світі, однак найбільший розташовується, звісно ж, в Амстердамі і називається він Музеєм марихуани і гашишу. Знаходиться заклад у самісінькому центрі кварталу «Червоних ліхтарів», отож знайти його туристові досить легко.

Зовні музей нагадує звичайнісінький квітковий магазин, а дівчина, яка сидить при вході, просту продавщицю насіння. Однак від магазину музей відрізняється кардинально. Тут можна не лише купити зразки цієї рослини, але й придбати насіння конопель та навіть викурити «косяк».

Але не це найцікавіше. Незвичним для нас є те, що музей повністю присвячений марихуані. Тут можна дізнатися, як, де і навіщо вирощують коноплі, побачити колекцію курильних трубок з усього світу, ознайомитися з друкованими матеріалами про цю рослину. І якщо ви думаєте, що марихуану вирощують виключно для куріння, то ви глибоко помиляєтеся, і відвідування музею змінить вашу думку. І справді, марихуану використовують в медицині, і на окремому стенді представлені наочні посібники, з яких ви дізнаєтеся, які хвороби лікують за допомогою цієї рослини; знадобиться вона і в сільському господарстві, і в індустрії. Досвідчені фахівці розкажуть вам, як вирощувати цю рослину. І на завершення, ви зможете побачити різні вироби, виготовлені з неї, аж до тканин.

Джерело: http://noticia.ru

Інші новини розділу