Британські вчені з'ясували, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2012 20:11 · Розділ: Суспільство

Цими днями британські вчені вирішили з’ясувати, в якому віці жінки носять найкоротші спідниці. В результаті проведеного дослідження британські фахівці виявили, що, за статистикою, найсміливіші міні обирають дівчата у віці двадцяти трьох років. Опитування проводилося на замовлення мережі універмагів Debenhams.

Дослідники з’ясували, що середньостатистична британська дівчина мріє про міні-спідницю вже з чотирнадцяти років, проте зазвичай від носіння коротенької спіднички її стримують рамки шкільної форми. Тому 14-річні дівчата носять сукні та спідниці 46-сантиметрової довжини.

Після шістнадцяти років спідниця різко вкорочується на цілих десять сантиметрів, а після дев’ятнадцяти - до 32 сантиметрів. А дівчата у віці двадцяти трьох років зазвичай обирають дуже відверті міні.

Міні-спідниці найбільше до душі 23-річним дамам (obozrevatel.com)
Міні-спідниці найбільше до душі 23-річним дамам (obozrevatel.com)

Коли ж у молодої жінки зав'язуються стабільні взаємини з чоловіком, її спідниці стають довшими десь на п’ять сантиметрів.

Сорокарічні британські жінки знову показують свої ніжки, вибираючи спідниці довжиною в 35 сантиметрів. У 49 довжина цього елементу гардеробу опускається нижче коліна, а після 60 – і взагалі переходить у максі.

«Британки, як і раніше, закохані в міні-спідниці», - підсумовують дослідники. При цьому спеціалісти нагадують, що короткі спідниці несумісні з глибоким декольте.

Вважається, що міні-спідниця з’явилася у Лондоні на рубежі 50-60-х років. Одного разу Лінда Квайзін, юна англійка, прибираючи квартиру, просто обрізала ножицями стару спідницю, щоб довгий поділ не заважав їй працювати. Того дня до неї цілком випадково зайшла подруга Мері Куант, лондонський модельєр-початківець. Побачивши, як незрівнянно виглядає її подруга, Мері незабаром виставила міні-спідниці на продаж у своїй крамничці «Базар» на Кінгз-Роуд.

У 1962 році Куант показала свою першу колекцію. Злі язики говорили, що на пошиття міні-спідниць потрібно було менше матеріалу, ніж на носові хустинки вікторіанської епохи.

Джерело: http://focus.ua/tech/226723/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.