В Іспанії відкрилися курси професійних повій Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2012 15:27 · Розділ: Події у світі

В умовах розпалу економічної кризи та зростання безробіття у Валенсії з'явилася компанія, яка пропонує всім бажаючим закінчити «курси професійних повій». Курс навчання передбачає як теоретичні, так і практичні заняття.

«Почни працювати! Професійні курси проституції», - гласить рекламний слоган компанії. Більше того, за твердженням представників компанії, курси, на яких навчатимуть навиків сексу, коштуватимуть недорого, і кожному, хто їх закінчить, гарантують негайне працевлаштування.

За інформацією зарубіжних ЗМІ, до процесу викладання тут підійшли ґрунтовно, почавши з вивчення історії цієї найдревнішої професії. «Проституція поширена в цілому світі і виникла явно не сьогодні», - пояснюють такий підхід організатори курсів. На лекціях студентки дізнаються, як «еволюціонувала проституція з року в рік». Їх також ознайомлять з національними особливостями цієї професії в різних країнах, розкажуть про всі тонкощі роботи повією в Іспанії. Окрім того, програма навчання включає отримання базових фінансових та юридичних знань, які згодом можуть стати в нагоді майбутнім повіям. Після закінчення курсу теоретичних занять розпочинається практика. В якості інструкцій учні використовуватимуть «Камасутру».

Повний курс навчання, з теоретичними і практичними заняттями, коштуватиме 100 євро. За твердженням представників компанії, той, хто здобуде «освіту» в школі повій, зможе легко знайти собі роботу за фахом або ж сам займеться викладацькою діяльністю. Проституція - це швидкі та легкі гроші, нагадують організатори закладу.

Та разом з цим, за іншими даними, представники влади Валенсії мають намір заборонити «школу повій», яка стрімко набирає популярності в місті. На сьогоднішній день вже близько сотні осіб виявили бажання пройти курси. Більшість бажаючих (60%) - чоловіки у віці від 19 до 45 років. У відповідь на позицію влади представники компанії зазначають, що не вважають свою діяльність протизаконною. Вони наголошують на тому, що навчання призначене не лише для тих, хто хоче стати повією, а й для тих, хто хоче здобути елементарні навики сексу. «Курси призначені для тих, хто хоче знайти іншу роботу або ж покращити своє сексуальне життя», - говорять керівники закладу.

Джерело: http://noticia.ru

Інші новини розділу