Велика попа - запорука здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2012 10:27 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно вчені в рамках проведення спеціального дослідження з’ясували, що у тих жінок, які є володарками великих сідниць, набагато менше проблем зі здоров’ям, ніж у їхніх худорлявих суперниць.

Фото з sterlitamak.ru
Фото з sterlitamak.ru

Вчені вже неодноразово заводили бесіду про переваги великих сідниць у жінок, особливі у плані виношування та народжування дітей. А недавно вони повідомили ще одна хорошу новину: виявляється, що чим більша у дівчини попа, тим позитивніше це позначиться на її здоров'ї.

На перший погляд такий висновок учених видається фантастикою. Але фахівці спробували обґрунтувати свої твердження науковим шляхом. Спеціалісти впевнені, що підшкірний жир, особливо в області сідниць, значно знижує ризик виникнення цукрового діабету. А вся справа в тому, що підшкірний жир виробляє гормон адіпокін, який служить для прискорення обміну речовин. Не останню роль тут відіграють і адипоцити - клітини, з яких в основному складається жирова тканина. Адипоцити беруть участь у жировому обміні, зберігають здатність накопичувати жири, які в подальшому використовуються організмом для вироблення енергії.

В рамках експерименту, проведеного фахівцями під керівництвом професора Рональда Хана з Гарвардської медичної школи (США), дослідники пересаджували лабораторним мишам підшкірні та внутрішні жирові клітини. Результати експерименту здивували вчених: у тих особин, яким до органів черевної порожнини підсаджували підшкірний жир, спостерігався гарний обмін речовин - вони худнули, жировий прошарок у них зменшувався, знижувався при цьому рівень цукру в крові. Окрім того, такі миші набагато краще реагували на інсулін, який контролює рівень цукру в крові (до речі, саме несприйнятливість організму до цього гормону часто є першою ознакою виникнення діабету 2-го типу). Відзначимо також, що при пересадці внутрішнього жиру в підшкірну жирову клітковину або до внутрішніх органів такого ефекту не спостерігалося.


Отож фахівці твердять, що жінкам слід відмовитися від модельних стандартів, а подумати про здоров’я.

Джерело: http://oskvernitel.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.