Жінка народила близнят через місяць після смерті Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2012 18:38 · Розділ: Події у світі

Цими днями у США мертва жінка народила близнят. І що найцікавіше: сталося це через місяць після її смерті.

Так, близько місяця тому 26-річна вагітна американка Крістін Болден, клінічну смерть якої офіційно зареєстрували, народила близнюків. Жінка, перебуваючи на 20 тижні вагітності, померла від розриву аневризми головного мозку. А для того, щоб врятувати малюків, лікарі вирішили продовжити життєдіяльність організму штучними методами. Протягом цілого місяця життя в тілі Крістін медики підтримували за допомогою апарата вентиляції легенів.

Медики зробили все можливе, щоб хлопчики-близнюки, які знаходилися в матці померлої жінки, змогли продовжити свій природний розвиток. Щоправда, вже через місяць матері довелося зробити екстрений кесарів розтин, після якого апарат вентиляції легенів одразу ж відключили.

Діти з'явилися на світ на терміні 25 тижнів, їх одразу ж помістили в інкубатор. Важили немовлята менше 900 грамів, а їхня довжина становила приблизно 15 сантиметрів.

"Незважаючи на те, що вага близнюків при народженні складала всього 700 і 550 грамів, малюки є цілком життєздатними," - говорять медики.

Наступні декілька місяців свого життя немовлята проведуть в інкубаторах. І хоча поки що малюки здорові, вчені не виключають можливості появи проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Доктор Космас Вандевен з госпіталю Університету Мічигану впевнений, що випадок Крістін Болден є насправді екстраординарним. Хоча в медицині траплялися випадки, коли діти з'являлися на світ від матерів, життя яких підтримувалося штучним способом. Приміром, у 2007 році Стейсі Рохас впала в кому, однак уже через місяць народила здорову дівчинку. А 11 років тому, у 2001, американка Чесіті Купер також народила дівчинку, так і не прийшовши до тями. Вагітна жінка потрапила в автомобільну катастрофу на третьому тижні вагітності. Весь наступний період вагітності Купер пролежала в комі, щоправда, її мозок продовжував функціонувати.

Джерело: http://ivona.bigmir.net

Інші новини розділу