Twitter не хоче нести відповідальності за блоги своїх користувачів Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2012 16:25 · Розділ: Суспільство

Цими днями компанія Twitter вирішила оскаржити рішення американського суду, який зобов'язав її оприлюднити повідомлення одного зі своїх користувачів.

Так, суд штату Нью-Йорк вимагає, щоб компанія опублікувала записи одного з активістів, які минулого року взяли участь в кампанії вуличних протестів "Захопи Уолл-стріт". Twitter оскаржує рішення судді, згідно із яким повідомлення, опубліковані на сайті мікроблогів, є власністю фірми, а не користувачів.

До речі, представники правозахисної організації Американський союз громадянських свобод підтримали дії компанії, яка захищає право на свободу слова. "Умови надання послуг Twitter є цілком зрозумілими: користувачі самі є власниками свого контенту. Ми вирішили оскаржити рішення суду, ще раз підтвердивши наш твердий намір захистити права користувачів," - зауважив адвокат Twitter Бен Лі.

Повідомлення є власністю користувачів (фото з liveinternet.ru)
Повідомлення є власністю користувачів (фото з liveinternet.ru)

А все почалося через Малкольма Харріса, головного редактора сайту New Inquiry, якого 1 жовтня минулого року разом з багатьма іншими учасниками маршу через Бруклінський міст заарештували працівники міліції. Згідно зі звинуваченням, записи Харріса на сайті мікроблогів Twitter повинні довести, що він "чудово знав про поліцейські інструкції", які забороняли демонстрантам блокувати автомобільний рух.

Адвокат Харріса спробував заблокувати доступ до записів, однак суддя прийняв рішення, згідно із яким надіслані повідомлення стають власністю сайту Twitter. Twitter, у свою чергу, стверджує, що суддя не вникав у принципи роботи сайту мікроблогів. Коли мова йде про інформацію, яка зберігається в режимі онлайн, лише тоді у США набирає чинності закон про збереження комунікацій, згідно з яким інформація, збережена на сайтах сторонніх інтернет-провайдерів, повинна розкриватися "добровільно чи вимушено".

"Це дуже серйозна справа, - йдеться у блозі Американського союзу громадянських свобод. - Правоохоронні органи стають щоразу агресивнішими, намагаючись отримати інформацію про те, що люди роблять в Інтернеті".

"Twitter, як і будь-який інший інтернет-провайдер, хоче, щоб люди, які завантажують інформацію в Інтернет, самі й несли за неї відповідальність. Навряд чи комусь сподобається ситуація, коли доводиться переглядати всі записи, опубліковані на сайті", - говорять фахівці. "Мережа є постачальником послуг електронної пошти, тому не повинна турбуватися про проблеми, пов'язані з авторським правом та наклепами".

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.