За що жінки готові на секс з першим-ліпшим Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2012 20:24 · Розділ: Суспільство

Іноді жінок до сексу спонукає не потяг до представника протилежної статі, не кохання та навіть не бажання просто з кимось зайнятись любов’ю. Є жінки, які переслідують корисні цілі, наважуючись на секс із незнайомцями за, здавалося б, незрозумілу плату (про повій ми зараз не говоримо). Отож пропонуємо вам кілька незвичайних, але реальних історій про те, за що були готові віддатися жінки першому стрічному.

1. Американка на ім’я Сьюзен Фінкельштейн на одному з інтернет-сайтів виставила оголошення, у якому пропонувала свої сексуальні послуги за вельми скромну винагороду у вигляді квитків на бейсбол.

2. Інша дівчина, ім'я якої залишається невідомим, настільки заглибилася у світ онлайн-ігор, що пропонувала учасникам, які грають з нею на одному сервері World of Warcraft різні інтимні послуги взамін на внутрішньоігрову валюту.

3. 47-річна мешканка штату Флориди не поступається своїм молодшим суперницям. Її божевільною ідеєю було віддатися офіцерові поліції всього лише за два чізбургера.

Американка за секс брала квитки на бейсбол
Американка за секс брала квитки на бейсбол


4. До списку жінок, які взамін за секс просили досить дивні винагороди, потрапила й одна чилійська повія, яка продала з аукціону 27 годин сексу. Проститутці вдалося заробити 4000 доларів. Виручені кошти, як не дивно, жінка передала місцевій благодійній організації.

5. У списку значиться й ім’я 36-річної Лахуми Сью Сміт з Оклахома-Сіті, яка пропонувала секс за коробку з чіпсами Frito-Lay. Хоча, скоріше за все, жінка просто хотіла відірватися, а коробка з чіпсами стала лише прикриттям.

6. Молодесенька студентка одного зі знаменитих університетів Вашингтона пропонувала сексуальні послуги за можливість побачити знамениту панду на прізвисько Тай Шан.

7. Вельми цікаву пропозицію свого часу отримав мільйонер із США. Його знайома, з котрою він іноді спілкувався в соціальній мережі Facebook, запропонувала йому довічний оральний секс, якщо мільйонер не пошкодує для неї двох мільйонів доларів.

8. Ще одна мешканка Лос-Анджелеса на ім’я Хадіджа Басирова пропонувала всім відвідувачам МакДональдса найрізноманітніші інтимні послуги. Вартість сексу з Хаджіджою вимірювалася порціями Chicken McNuggets.

Джерело: http://mainfun.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.