Найдивовижніші дизайни дамських сумок Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2012 12:56 · Розділ: Цікаві факти

Ні для кого не секрет, що дамська сумочка є невід’ємною складовою гардеробу сучасної жінки. І складовою не єдиною: як правило, в арсеналі сучасної дами є декілька сумочок різного кольору та дизайну. Однак описані нижче творіння викликають подив…

1. Сумочка - аудіокасета. Ця креативна сумочка на мить повертає нас в епоху аудіокасет та плівкових магнітофонів. Виглядає вона досить-таки цікаво. Тут виникає справедливе запитання: яким же повинен бути гардероб, щоб ідеально гармоніювати з цим незвичним аксесуаром?

2. Дамська сумочка-автомат. Хоча з вигляду вона й нагадує небезпечну вогнепальну зброю, проте ніякої загрози здоров'ю оточуючих собою не представляє. В ній є два відділення - для звичних дамських дрібничок та для мобільного телефону.

Сумка-автомат
Сумка-автомат

3. Сумочка Рубика. Ця сумочка є збільшеною копією кубика Рубика, хоча гратися з нею навряд чи вийде.

4. Сумочка-кастет. До жінки, на озброєнні якої є сумка, зроблена у вигляді кастету, навряд чи хтось наважитися підійти, побоюючись за своє здоров'я та самопочуття.

5. Сумочка-кавун зовні нагадує відрізану скибку цієї пресмачної ягоди.

Сумка-кавун
Сумка-кавун

6. Сумочка-пістолет. Сумка, зроблена на зразок пістолета, виглядає і справді цікаво: дивлячись на неї, ловиш себе на думці, що всередині дійсно знаходиться пістолет з кулею, яка щойно вилетіла з дула.

7. Lego-сумочка. Ця сумочка обов’язково сподобається всім фанатам дитячих конструкторів Lego. Вона є не лише екстравагантною, але й досить практичною: маленькі кишеньки вмістять чимало корисних і таких необхідних дрібниць.

8. Сумка-чобіт. Вона і справді виготовлена з гумового чобота – дизайнер просто вирізав отвір для рук в гумовому чоботі, і сумка готова.

Сумка-гумовик
Сумка-гумовик

9. Сумка-клавіатура. Вирішивши створити цю незвичну сумочку, дизайнери взяли звичайну дамську сумку та обклеїли її з усіх боків кнопками від клавіатури. Вийшло вельми оригінально.

10. Сумка-магнітофон обов’язково повинна бути в гардеробі власниці сумки-касети, описаної вище. Цей аксесуар зовні нагадує старенький касетний магнітофон.

Джерело: http://opa.kg/

Інші новини розділу