92-річна американка продавала набори для самовбивць Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2012 10:54 · Розділ: Кримінал

Нещодавно співробітники американських правоохоронних органів заарештували 92-річну бабусю, звинувативши її у незаконному продажі наборів для бажаючих покінчити життя самогубством.

Так, до п'яти років позбавлення волі умовно суд засудив мешканку американського штату Каліфорнія, яка займалася продажем наборів для самовбивць. І що цікаво: причиною арешту старої стала аж ніяк не аморальна діяльність, а порушення податкового законодавства. Згідно з системою законодавства США, випадки сприяння тим особам, які вирішили звести рахунки з життям, юридичною практикою не регулюються, отож законом, відповідно, не караються.

Шарлотта (фото з tsn.ua)
Шарлотта (фото з tsn.ua)

Справа тут в іншому: Шарлотта Хайдорн вже протягом п’яти років не сплачувала податків. За даними співробітників правоохоронних органів, загалом Шарлотта, колишня шкільна вчителька, продала клієнтам із США та інших країн не менш 1300 комплектів для бажаючих покінчити з життям. До складу спеціального набору входили трубка, пластиковий пакет та інструкція для клієнтів, які хочуть звести рахунки з життям, надихавшись гелієм. Коштував цей смертельний комплект від 40 до 60 доларів.

В ході слідства Хайдорн визнала себе винною в тому, що з 2007 року не сплачувала податків, в тім числі й з продажу наборів для самовбивць. Прокуратура, взявши до уваги поважний вік старої, у свою чергу не висуватиме проти неї звинувачень в причетності до шести скоєних за допомогою цих комплектів самогубств.

Окрім умовного терміну, суд заборонив 92-річній бізнес-вумен займатися своєю справою. Жінці також належить погасити свою податкову заборгованість.

Джерело: http://news.rambler.ru

Інші новини розділу