Гітлер був наркоманом, параноїком і часто робив собі клізми Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2012 08:32 · Розділ: Події у світі

Цими днями у США було виставлено на продаж унікальні медичні карти колишнього лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера. З документів випливає, що фюрер був залежним від кокаїну.

За словами президента аукціонного дому Alexander Historical Auctions Білла Панагопулоса, до цього часу унікальні документи, які викривають Гітлера, зберігалися в архівах американської військової розвідки. В медичних картах зазначається, що фюрер приймав кокаїн та 28 інших лікарських препаратів. До того ж, нацистський лідер страждав від "неконтрольованого метеоризму".

Серед усіх інших Гітлер приймав таблетки з вмістом алкалоїду стрихніну, який і викликав нестерпні болі в животі. В документах також наголошується, що фюрер частенько робив клізми, використовуючи для цього стебла ромашки. Окрім того, в одній із карт йдеться про те, що Гітлеру для підвищення лібідо вводили екстракт з сім'яників молодого бика. В одному з документів лікуючий лікар фюрера стверджував, що "Гітлер, який хоч і не був сильно схильний до сексу, вступав у статеві зв'язки з Євою Браун, незважаючи на те, що вони зазвичай спали в різних ліжках".

Очікується, що кожну медичну карту зможуть продати на аукціоні за 2 тисячі доларів.

У даному контексті зауважимо, що порівняно недавно спеціалісти проаналізували радіо-виступ Гітлера, датований 26 квітня 1942 року. В результаті аналізу експерти дійшли вельми цікавих висновків.

Так, зміст промови фюрера відобразив його хворобливі психічні тенденції, підтверджені й даними медичних карт. Таких хворобливих тенденцій у Гітлера було три - шаманізм, епілепсія та параноя.

"Шаманізм" проявлявся в істерії Гітлера та необхідності в постійному підживленні діяльністю натовпу. Аналіз МакКерда вказує на "банальну площину" ефірного виступу Гітлера.

"Епілепсія", за словами спеціалістів, дає схильність до холодної безжалісності в поєднанні зі схильністю падати духом, коли щось не вдається. За даними фахівців, промова Гітлера викриває в ньому людину, яка всерйоз розглядала можливість повної поразки.

"Параноя" була третьою та найтривожнішою тенденцією Адольфа, яка виражалася через так званий "комплекс Месії" диктатора: Гітлер щиро вірив у те, що він веде обраний народ на хрестовий похід проти зла, яке втілювали євреї.

Вчені наголошують на подальшому розвитку "євреєфобії" диктатора: з часом Гітлер вбачав у євреях не лише загрозу для Німеччини, вони стали для нього "універсальним диявольським агентством".

Джерело: www.topnews.ru/n

Інші новини розділу