Топ-5 цікавих фактів з життя мільярдерів Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2012 22:30 · Розділ: Цікаві факти

Мільйонери - такі ж люди, як і ми, і в їхньому житті частенько трапляються випадки, які можна назвати дивними та незвичними, іноді навіть чудернацькими. Однак, на відміну від пересічних мешканців планети, окремі, іноді навіть буденні факти з життя мільйонерів зі зрозумілих причин зацікавлюють громадськість. Ось декілька цікавих фактів з життя мільйонерів.

Знаменитий Стів Джобс, займаючи пост голови ради директорів Apple, свого часу подав заявку на участь у польоті на космічному кораблі «Челленджер». Йому з якихось причин відмовили. Стіву Джобсу надзвичайно пощастило: 28 січня 1986 року «Челленджер» вибухнув на 73 секунді польоту.

Джобс повинен був померти ще в 1986 (фото з korysne.co.ua)
Джобс повинен був померти ще в 1986 (фото з korysne.co.ua)

Марк Цукерберг, засновник Facebook, завжди славився своєю неординарною поведінкою. Так, коли молодому мільярдерові один з керівників Microsoft о 8 ранку призначив ділову зустріч, Марк відмовив, зіславшись на те, що в цей час він звик спати. Іншого разу, коли шефи пошуковика Yahoo! призначили переговори на вихідний, Цукерберг також відмовив у зустрічі, мотивуючи свій вчинок тим, що на той уїк-енд у нього були особисті плани. Марка не зупинило навіть те, що мова повинна була піти про мільярдний контракт.

Для 97-річного мільярдера Джона Рокфеллера за порадою його лікарів щодня випускали спеціальний номер газети, який зовнішнім виглядом та форматом нічим не відрізнявся від звичайного «Нью-Йорк Таймс». Єдина різниця була в тому, що спеціальний номер наповнювали оптимістичними статтями й телеграмами, у яких повідомлялося, що економічна депресія закінчилася, безробітних більше немає, і що вченим вдалося знайти спосіб лікування раку тощо.

Президент США Авраам Лінкольн славився своєю дотепністю. Одного разу, за часів президентства Лінкольна, в американському вищому суспільстві виникла дискусія, присвячена темі «істинного джентльмена». Одним зі спірних питань було ставлення джентльмена до непрестижної роботи. І ось найзапекліші учасники дискусії вирішили написати листа президенту Лінкольну з питанням: «Чи може справжній джентльмен чистити собі взуття?», на що Лінкольн відповів також запитанням: «А кому, по-вашому, може чистити взуття справжній джентльмен?».

Знамениті на увесь світ американські бандити Бонні та Клайд, самі того не відаючи, зробили Генрі Форду грандіозну рекламу. Вся справа в тому, що Клайд справно викрадав автомобілі цієї марки. Особливо йому до вподоби через відмінну якість сталевої обшивки припала «Піщана пустеля». Відкриті навстіж двері цього авто перетворювалися у щити, через які було дуже зручно вести вогонь. І навіть романтична загибель бандитської парочки зіграла на руку Форду - Бонні та Клайд були застрелені поліцейськими якраз в автомобілі його марки. Фото продірявленого кулями коричневого «Форда» тоді з’явилося на сторінках всіх газет Америки.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу