Журнал Vogue заборонив публікувати фото занадто худих та дуже юних моделей Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2012 20:20 · Розділ: Суспільство

Стало відомо, що відтепер на сторінках популярного видання Vogue більше не публікуватимуть фотографії "занадто худих" та "дуже юних" моделей. Схожі закони прийнято в Ізраїлі, Італії та Іспанії.

Так, редакція Vogue припинила співпрацю з моделями, яким ще немає шістнадцяти, та з дівчатами, чия худорлявість видається хворобливою. Наприкінці минулого тижня 19 редакторів основної та національних версій журналу мод Vogue підписали угоду, згідно із якою на сторінках цих видань більше не публікуватимуться зображення "занадто худих" та "дуже юних" моделей.

Поштовхом до прийняття цього рішення став закон, ухвалений парламентом Ізраїлю місяцем раніше. Закон забороняє в цілій країні залучати до рекламних кампаній манекенниць та фотомоделей з нездоровою худорлявістю. Схожі закони прийняли уряди Італії та Іспанії. З червня цього року нові правила будуть враховуватися американською, британською, французькою та китайською редакціями Vogue, а з липня до них приєднається і японська редакція журналу.

За словами керівництва Vogue, відтепер у всіх фотомоделей перевірятимуть паспорти, однак поки що залишається нез’ясованим, яким буде критерій "хворобливої худорлявості". Можливо, за норму, як і в Ізраїлі, візьмуть так званий "Індекс маси тіла" (BMI). Для того, щоб визначити цей індекс, необхідно взяти показник маси тіла (в кілограмах) і поділити його на показник зросту, піднесений до квадрата. Ріст при цьому вимірюється в метрах. Затверджена Всесвітньою організацією охорони здоров'я норма індексу маси тіла коливається в межах від 18,5 до 25. Всі, показники, які є нижчими за норму, розцінюватимуться як недоїдання, вищими - як ожиріння. Таким чином, мінімальна нормальна вага для моделі ростом 1,75 м дорівнюватиме 56,7 кг.

Ініціативу Vogue підтримав і нещодавно створений у США "Альянс моделей" на чолі з Сарою Зіфф, яка сама почала працювати моделлю в дуже юному віці (тоді їй щойно виповнилося 14 років). Сара вважає, що така рання кар’єра моделі негативно позначилася на її майбутньому житті. "Альянс моделей" пропонує ввести й інші обмеження: приміром, члени цієї організації мають намір домогтися заборони на зйомки оголеними моделей, яким ще не виповнилося 17 років.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.