Майкл Джексон намагався вбити свого брата Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2012 18:15 · Розділ: Музика

Цими днями з сенсаційними зізнаннями виступив колишній охоронець Майкла Джексона на ім’я Метт Фіддс. Чоловік стверджує, що був не лише охоронцем поп-зірки, але і його другом та довіреною особою. Щоправда, те, про що розповів Метт, сталося тоді, коли Джексон був у стані наркотичного сп’яніння. За словами колишнього охоронця, Майкл хотів убити свого брата.

Брати, які мріяли відродити групу «Джексон 5», надоїли Майклу, в плани якого не входило повертати до життя сімейний ансамбль. До того часу Джексон оточив себе охоронцями з руху «Нація ісламу», став параноїком та навіть заборонив пускати своїх рідних в дім. Та коли Ренді, брат Джексона, спробував прорватися через ряди охоронців, щоб поговорити з ним про групу, Майкл звелів застрелити брата. На щастя, охоронці не виконали наказу зірки, а Ренді, зрозумівши, що час для бесіди він вибрав явно не той, пішов ні з чим.

Ренді і Майкл (фото з liveinternet.ru)
Ренді і Майкл (фото з liveinternet.ru)

Метт Діммс сьогодні розкриває таємниці свого колишнього господаря, повідуючи світові сенсаційну інформацію. Окрім одкровень про роман Джексона з Уїтні Хьюстон, Метт розповів, що Майкл настільки ненавидів Мадонну, у якій бачив серйозну конкурентку, що навіть назвав одного зі своїх ручних пітонів її ім'ям. А в період, коли Джексон захопився нацизмом, він виготовив за обрядам вуду ляльку Стівена Спілберга і встромляв у неї голки.

А ще король поп-музики ховав у Неверленді величезну колекцію порножурналів, а незадовго до смерті мріяв зайнятися сексом з Памелою Андерсон. Майкл Джексон настільки ненавидів свою темну шкіру, що одного разу ледь не спалив відбілювачами свою чоловічу гідність...

Однак чи варто вірити всьому тому, що розповідає Метт Діммс про Майкла Джексона, невідомо. Колишній охоронець також стверджує, що він є справжнім батьком молодшого сина Джексона Бланкета, якому виповнилося 10 років, і що готовий довести це за допомогою аналізу на ДНК

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу