Найстарішим чоловіком планети став останній ветеран Першої світової війни Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.06.2009 13:48 · Розділ: Життя

Найстаріший мешканець Великобританії і єдиний з живих ветеранів Першої світової війни, 113-літній Генрі Еллінгем, потрапив до Книги рекордів Гінеса як найстаріший чоловік планети. Попередній рекордсмен за віком - японець, Томодзі Танабе, він помер уві сні у віці 113 років.

Японець займав почесне перше місце в списку старожилів Землі з 24 січня 2007 року. "Томодзі зі своїм рекордом був нашим натхненником, і нам його не вистачатиме", - говориться в повідомленні Книги рекордів Гінеса, штаб-квартира якої знаходиться в Лондоні.

Новим рекордсменом за тривалістю життя став британець Еллінгем, який народився в Лондоні 6 червня 1896 року. Ветеран Першої світової війни був названий найстарішим чоловіком Об'єднаного Королівства в 2007 році у віці 110 років і 227 днів.

Еллінгем, в роки Першої світової війни, служив у морській авіації, а останнім часом став одним з головних героїв місцевої преси. Він є володарем ряду почесних звань британських університетів, кавалером двох ступенів французького ордену Почесного легіону та безлічі британських нагород.

На початку червня на честь дня народження старого британця керівництво Королівських військово-морських сил країни організувало велике свято на борту військового фрегата HMS President, пришвартованого зараз на Темзі поблизу Тауерського моста.

"Ми раді тому, що новим рекордсменом став англієць. Останнім підданим Сполученого Королівства, котрий займав перший рядок у списку рекордсменів, був Фредерік Баттерфілд, який помер 9 березня 1974 року у віці 110 років", - сказав головний редактор Книги рекордів, Крейг Глендей.

Джерело gazeta.ua


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.