Курйози в світі футболу Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2012 13:14 · Розділ: Спорт

Курйози та смішні ситуації в житті трапляються нерідко. Причому стикаються з ними практично всі – і прості смертні, і знаменитості. І футбол тут не став винятком.

Наприкінці 70-х років у матчі мексиканських команд суддя Гонсалес показав аж 26 червоних карток. Спершу він видалив з футбольного поля лише кількох гравців обох команд, однак згодом під гарячу руку судді потрапила решта футболістів та навіть судді команд.

В іншому матчі, який відбувся на початку 70-х в одному з бельгійських міст, всі учасники (гравці обох команд і троє суддів) носили одне й те ж прізвище: Ван Лой. Члени однієї команди були онуками 89-річного Жозефа Ван Лоя, іншої - онуками молодшого брата Жозефа - Альберта. А судді просто були однофамільцями.

Футболісти-грабіжники (фото з сайту football.ictv.ua)
Футболісти-грабіжники (фото з сайту football.ictv.ua)

Одного разу натовп п’яних чоловіків увірвався вночі до харчевні на околиці невеликого сицилійського містечка. Злочинці вкрали декілька пляшок вина. Грабіжниками виявилися футболістами місцевого клубу 'Ріацца', яких в минулому сезоні нагородили статуеткою (саме з її допомогою й розкрили злочин) за зразкову! поведінку.

На стадіоні Буенос-Айреса вирішили поставити експеримент з метою довести, що футболісти-холостяки грають краще, ніж одружені. Все йшло спокійно, однак наприкінці матчу на поле вискочили дружини, і, побивши суддю, незаконно присудили перемогу своїм чоловікам. Холостяки протестувати не наважилися.

Курйозний випадок стався одного разу в Колумбії. На стадіоні міста Санта-Марта підходив до кінця матч місцевої команди «Уніон Магдалена» з клубом «Депортіво», а рахунок так і не відкрили. Ситуація на трибунах загострювалася, і арбітр, добре знаючи темперамент та звичаї місцевих вболівальників, побоювався неприємностей. За декілька хвилин до фінального свистка він розробив наступний план: час вирішили продовжити, щоб дати господарям можливість забити гол, а в протокол внесли рахунок 0:0. Символічний гол влетів у ворота гостей, і вболівальники, задоволені результатом матчу, мирно розійшлися по хатах. Коли ж вранці в газетах з’явилася інформація, що рахунок залишився колишнім, арбітр-дипломат був уже далеко.

Джерело: http://rekord.clan.su

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.