Найнебезпечніші дороги світу Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2012 11:14 · Розділ: Авто-мото

Майже тридцять років тому переповнений пасажирами автобус зірвався з крутого обриву Болівійських Анд. Тоді більше ста осіб навіки спочили на дні каньйону під величезною купою піску. Причиною цієї трагедії став невеликий прорахунок з категорії тих, які роблять безліч досвідчених водіїв щодня.

І справді, траса North Yungas Road не прощає нічого. Ця подія є однією із найжахливіших в історії Болівії та, на жаль, не єдиною. Щороку кількість смертей на цій ділянці перевалює за сто. І ця траса не єдина - у світі безліч доріг, гідних називатися "Найнебезпечнішими в світі".

Опираючись на статистику аварій та кількість смертей, спеціалісти склали рейтинг найбільш небезпечних доріг світу.

1. The North Yungas Road, Bolivia, відома також як «дорога смерті». Ця ділянка протяжністю близько 70 кілометрів, яка з'єднує Ла-Пас та Коройко, щороку стає останньою дорогою для 100-200 осіб.

Говорять, що дорога була збудована в 1930-х роках парагвайськими ув'язненими. За іншими даними, її збудували в 70-х роках минулого століття співробітники американської будівельної компанії. Дорога з надзвичайно крутими схилами, слизьким та брудним покриттям спускається з висоти 3600 метрів. На окремих ділянках цієї дороги буває важко розминутися двом легковим автомобілям.

Дорога проходить через кам'яний тунель
Дорога проходить через кам'яний тунель


2. Траса BR-116 є однією з найдовших доріг Бразилії, яку ще називають Шосе Смерті. Дорога тягнеться вздовж стрімких скель, часом переходячи в тунелі, пророблені в камені.

3. Сичуань-Тибетське шосе в Китаї завдовжки 2412 км проходить 14 високих гір, охоплюючи десятки відомих річок, та перетинаючи низку первісних лісів. Зсуви і кам'яні лавини тут є звичним явищем.

4. Шосе Pan American в Коста-Ріці, яке в Книзі рекордів Гіннеса значиться як "Найдовша автомобільна траса світу" проходить через тропічні ліси країни. Дорога місцями дуже вузька і крива, часто трапляються повені та зсуви.

Зі скелі легко зірватися вниз
Зі скелі легко зірватися вниз

5. Прибережні Дороги Хорватії у порівнянні з іншими дорогами виглядають цілком прийнятними. Вся справа тут в "гарячих" хорватах, які полюбляють екстрім на крутих поворотах.

Джерело: http://lifeglobe.net/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.