Facebook запропонував користувачам стати посмертними донорами Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2012 17:53 · Розділ: Суспільство

Декілька днів тому найпопулярніша соціальна мережа Facebook поповнилася новою функцією - відтепер користувачі мережі отримали можливість у своєму профайлі вказати, що вони хочуть стати донорами органів. Відповідна опція доступна користувачам із США та Великобританії.

Користувачам, які готові стати донорами органів та поділитися цією інформацією з друзями, слід додати "подію з життя", вибрати розділ "краса та здоров'я", а в ньому - опцію "донор органів". А для того, щоб офіційно стати донором органів, необхідно зареєструватися в донорській організації за місцем проживання.

Донором органів може стати кожен (фото з ukr.obozrevatel.com)
Донором органів може стати кожен (фото з ukr.obozrevatel.com)

Нагадаємо також, що донорські організації є некомерційними установами, які координують весь процес трансплантації, включаючи реєстрацію потенційних донорів та пацієнтів, яким потрібна пересадка.

"Нова опція на Facebook допоможе вирішити проблему нестачі донорських органів", - прокоментував ситуацію Цукерберг в інтерв'ю ABC. Засновник мережі вважає, що інформація про донорство органів набагато швидше поширюватиметься за допомогою соціальної мережі, а донори зможуть надихнути своїм прикладом друзів.

Цукерберг розповів, що ідея допомогти у вирішенні проблеми нестачі донорських органів у нього з’явилася після того, як у 2009 році засновнику компанії Apple Стіву Джобсу пересадили донорську печінку.

До речі, після того, як дана опція стала доступною для пересічних користувачів, в американській донорської організації Donate Life California зареєструвалося близько 700 осіб, а це у вісім разів більше, ніж зазвичай.

Зауважимо також, що у США, за статистикою, 113 000 осіб чекають операції по пересадці органів, в середньому проводиться 79 таких операцій щодня. При цьому кожного дня у Сполучених Штатах 18 осіб помирає, так і не дочекавшись трансплантації. Нагадаємо також, що користувачами Facebook є майже половина громадян США.

Джерело: http://medportal.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.