5 незвичних барів, у які варто зазирнути Автор: lesya · Опубліковано: 04.05.2012 20:21 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні виробники алкоголю у боротьбі за споживача обзаводяться власними барами, у яких відвідувачі, оточені фірмовою символікою марки, питимуть тільки їхні напої. Однак не у кожного алкогольного бренду виходить створити заклад, який би відповідав рівню марки та якості напою. Але є й такі, у яких символіка та дизайн настільки гармоніюють з вишуканим смаком напою, що навколишня реальність видається фантастикою.

Johnnie Walker House. Бар Johnnie Walker House було відкрито в минулому році у французькому кварталі Шанхая. Бар займає чотириповерховий особняк, на стінах якого красуються найрізноманітніші портрети Джонні Уокера, світильники, виконані у вигляді кришталевих келихів для віскі. Покриття підлоги цього бару укладене під кутом 24 градусів - за аналогією з тим, як наклеєні етикетки на пляшках скотча.

Зауважимо також, що з нагоди відкриття Johnnie Walker Housе було випущено новий купаж, який отримав назву The Johnnie Walker 1910 Commemorative Edition.

Johnnie Walker Housе
Johnnie Walker Housе

Absolut Icebar. Ще в 1994 році у невеликому шведському селі Юккасярві компанія Absolut відкрила перший у світі бар, основна особливість якого - в тому, що він висічений у кризі. Того ж року співробітники популярного видання Newsweek присудили цього бару звання найкращого в світі. 1994 став лише початком: з того часу в світі з'явилося ще 5 барів під назвою Absolut Icebar: в Копенгагені, Лондоні, Осло, Стокгольмі та навіть у Стамбулі. Та, як би там не було, бар в Юккасярві, розташований поруч з крижаним готелем та церквою, до цього часу залишається найбільшим та приваблює найбільшу кількість відвідувачів.

Absolut Icebar
Absolut Icebar

Dolce & Gabbana Martini Bar. Не всі знають, але два знаменитих бренди - Martini і Dolce & Gabbana - поєднує давня дружба, яка з часом переросла у співпрацю. В січні 2003 року у флагманському магазині Dolce & Gabbana в Мілані відкрився перший бар компанії-виробника алкогольних напоїв Martini. У 2008 такий бар було відкрито у Шанхаї.

В оформленні барів дизайнери використали елементи фірмового стилю обох італійських марок. Особливе місце в коктейльній карті обох закладів займає напій Martini Gold, створений дизайнерами Dolce & Gabbana.

Tommy D. Бар Tommy D - це барний проект шотландської марки Dewar's. У назві бару зашифроване ім'я Томаса Дюара, одного із синів засновника компанії, який прославився як талановитий рекламщик. Так, свого часу Томас додумався до того, щоб у Лондоні платити гроші людям за те, щоб вони ходили по барах і вимагали віскі Dewar's. В переважній більшості випадків віскі там не було. Після кількох візитів таких спецагентів у бар заходив сам Томас, пропонуючи взяти господарю продукт під реалізацію.

Tommy D
Tommy D

The Krug Room є баром найстарішого дому французьких вин Krug. Сьогодні у світі існує більше десяти барів під цим брендом, кожен з який має свій особливий дизайн. Так, The Krug Room при готелі Lausanne Palace & Spa прийнято називати «книжковим» баром: інтер'єр бару стилізовано під домашню бібліотеку. В «бібліотеці» є кімната для куріння і тераса з видом на озеро Женева та Французькі Альпи. Інший бар бренду - The Krug Room у Лозанні чимось нагадує англійський клуб, однак п’ють там не віскі, а шампанське.

The Krug Room
The Krug Room
Джерело: http://trendymen.ru

Інші новини розділу