LG випустила телефон для сліпих Автор: lesya · Опубліковано: 04.05.2012 11:54 · Розділ: Нові технології

Сьогодні мобільних телефонів виробляють безліч. І справді, новими моделями уже нікого не здивуєш – мобільні пристрої удосконалюються чи не щодня, поповнюються новими функціями та додатками. Отож з усього розмаїття реклами та інформації зацікавлюють лише повідомлення про якісь високотехнічні параметри, приміром, про телефони, оснащені двоядерним або чотириядерним процесором, HD IPS екраном або підтримкою LTE. Однак новинка від компанії LG – мобільний телефон LG LU2700Ss – приваблює та зацікавлює зовсім не надновими технологіями. І справді, ця модель телефону навіть без будь-яких технічних «наворотів» є унікальною.

Телефон для сліпих (фото з сайту 3dnews.ru)
Телефон для сліпих (фото з сайту 3dnews.ru)

Головна особливість цього телефону - його внутрішня панель. Модель LG LU2700Ss є спеціально модифікованою для людей з поганим зором та для тих осіб, які є сліпими повністю: замість звичної для більшості користувачів розкладки цифр та букв творці цієї моделі телефону використали шрифт Брайля.

Щоправда, при користуванні телефоном кнопки практично не застосовуються, оскільки управління телефоном відбувається переважно за допомогою голосових команд.

Зауважимо також, що придбати цей телефон поки що неможливо: всього було випущено 2 тисячі пристроїв, і їх компанія-виробник роздала безкоштовно в рамках проведення благодійної акції. Повідомляється також, що в тому випадку, якщо компанія LG займеться масовим виробництвом LG LU2700Ss, вона не лише обійде своїх найближчих конкурентів, але й значно посилить свої позиції на ринку мобільних пристроїв.

За даними статистики, на планеті проживає близько 180 мільйонів осіб з найрізноманітнішими порушеннями зору. На сьогоднішній день випуском спеціалізованих телефонів для сліпих займається тільки компанія Samsung.

Джерело: http://thenewsit.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.