Сміхотворні вірування про секс Автор: lesya · Опубліковано: 03.05.2012 08:10 · Розділ: Цікаві факти

Секс завжди був справою таємничою, загадковою і привабливою. Однак деякі стародавні вірування сьогодні нам здаються настільки кумедними, що важко повірити, ніби вчені з усього світу ще якихось декілька століть тому могли плести такі нісенітниці. Ось деякі з них.

Мастурбувати чоловікам суворо заборонялося. А все через те, що сім’я потрібно було економити. В протилежному випадку незабаром неодмінно помреш. До речі, в давнину навіть полюції уві сні вважалися ознакою якогось захворювання або швидкого наближення смерті.

Ще одне вірування твердило, що секс з незнайомцями робить жінок фертильними. В стародавній Месопотамії існував звичай, згідно з яким кожна жінка повинна була хоча б раз у житті (як правило, це було одразу після одруження) відвідати храм богині Іштар. Там вона сиділа до того часу, поки який-небудь чоловік не приходив і не давав їй трохи срібла. Далі незнайомець міг зайнятися сексом з цією жінкою, після чого та щаслива вирушала додому. Вважалося, що без такого ритуалу жінка ніколи не змогла б завагітніти.

А ось іще одне воістину безглузде твердження: колись вважалося, що вагінальний масаж лікує від неврозів. Так, дратівливість, перепади настрою, нервозність - всі ці симптоми приписувалися загадковій недузі, яку «виявили» європейські вчені наприкінці XIX століття. Хвороба ця називалася тоді «жіночою істерією». На щастя, вчені дуже швидко відшукали й ліки від цього загадкового захворювання - вагінальний масаж, який виконував кваліфікований медичний працівник спеціальним інструментом до тих пір, поки жінка не відчувала «істеричний пароксизм» - по-нашому оргазм.

А сифіліс колись лікували… ртуттю. Те, що випари ртуті надзвичайно отруйні, - факт. Але варто визнати, що ртуть і справді виглядає цікаво. Можливо, у зв’язку з цим середньовічні європейські лікарі приписувати їй всякі корисні властивості. Для лікування сифілісу тогочасні медики радили влити в уретру трохи рідкого металу.

Бог Пеніс лікував від сорому. Бог Фасцінус був одним з богів давньоримського пантеону, про які не прийнято говорити вголос. А все тому, що цей бог символізував... пеніс. За повір’ям, Фасцінус навіть не мав тіла, його зображували у вигляді статевого члена з невеликими крильцями. Відвідини храму Фасцінуса були обов'язковою частиною ритуалу одруження. Вважалося, що, надивившись на пеніси в храмі, наречена перестане соромитися статевого члена свого власного чоловіка.

Джерело: http://man.most.ua/

Інші новини розділу