Винайдений електронний паспорт з гнучким OLED-дисплеєм Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.06.2009 11:47 · Розділ: Нові технології

Новина про те, що компанія Samsung Mobile Display (Південна Корея) спільно з Bundesdruckerei (Німеччина) планує створити документи нового покоління, розповсюдилася ще в 2008 році. Мова йшла про електронні паспорти, оснащені гнучким OLED-дисплеєм на основі органічних світлодіодів.

Ця розробка повинна була вивести на новий рівень можливості ідентифікації та забезпечити захист від підробок. У той час був розроблена концепція паспорта під назвою e-passport з тонким гнучким AMOLED-дисплеєм та інтегрованим джерелом живлення.

Розробники планували замінити цей спосіб живлення безпровідниковою передачею енергії дисплею від зовнішнього зчитуючого пристрою. Крім того, зображення власника документа планувалося замінити анімацією з поворотом голови справа наліво. Товщина даної моделі складала 700 мкм.

Реальна версія паспорта була виконана в досить стислі терміни, і фахівці компанії Samsung вже продемонстрували можливості своєї останньої розробки. Дисплей паспорта має роздільну здатність 240x320 пікселів та здатен відображати 260 000 кольорів. З'явилася обіцяна анімація, і безпровідникова передача енергії.

Якщо система захисту електронних документів виявиться ефективною, а сама новинка надійною, то можливо, будуть випущені і інші різновиди документів з AMOLED-дисплеєм, такі як ідентифікаційні номери та посвідчення водіїв.

Джерело readweb.org


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.