Жінки вдягаються для... жінок Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2012 18:27 · Розділ: Психологія

Цими днями спеціалісти виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що жінки одягають розкішне вбрання, роблять незрівнянний макіяж та зачіску зовсім не для чоловіків. Так, нещодавно група вчених провела опитування, у якому взяли участь жінки з абсолютно різних соціальних прошарків суспільства, різного рівня достатку та виховання. В результаті проведеного анкетування спеціалісти дійшли висновку, що жінки одягаються і фарбуються зовсім не для того, щоб вразити своєю незрівнянністю представників протилежної статі, вони роблять це для своїх суперниць.

Так, купуючи красиве вбрання та доглядаючи за собою, витрачаючи чимало часу і грошей, представниці прекрасної статі намагаються досягти ідеалу в усьому, однак основна мета всього цього - показати потенційним суперницям, хто насправді є кращим.

Жінки цінують компліменти від жінок (фото з сайту vk.com)
Жінки цінують компліменти від жінок (фото з сайту vk.com)

Більше того, понад половину опитаних жінок зізналися, що найщиріші компліменти вони чули від незнайомих жінок, і аж ніяк не від добре знайомих представників сильної половини людства. Так, більшість учасниць експерименту зізналися, що думка чоловіка з приводу їхнього зовнішнього вигляду їх абсолютно не хвилює, а 22% опитаних дам цінують компліменти жінок набагато більше, ніж компліменти чоловіків.

«Існує думка, що жінки роблять все, щоб вразити представників протилежної статі, однак в результаті проведеного нами дослідження виявилося, що таке твердження зовсім не схоже на правду. В реальності значна кількість жінок набагато більше схвильовані тим, як оцінять їхній зовнішній вигляд інші жінки. До речі, таке очікування компліментів з боку представниць слабкої статі є абсолютно природним і цілком виправданим, адже саме слабка стать краще орієнтується в одязі, моді, стилі та косметиці. Отож не дивно, що дівчата прагнуть вразити одна одну, а не хлопців», - коментують результати свого дослідження вчені.

Джерело: http://novostiua.net

Інші новини розділу