Skype запустив додаток, який дозволить створювати смайли на основі власних фото Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2012 16:25 · Розділ: Нові технології

Нещодавно Skype запропонував користувачам Facebook відсилати друзям смайли, створені на основі власних фотографій. Так, сервіс інтернет-телефонії Skype представив додаток для Facebook, який дозволяє створити смайл на основі власного зображення.

Завдяки новій програмі користувач отримає можливість створити смайли двох видів - статичні й анімовані. Статичні смайлики створюватимуться на основі будь-яких знімків користувачів, завантажених на Facebook.

Однак для отримання анімованого смайла знадобиться веб-камера. Камера зробить п’ять знімків обличчя користувача, поєднаючи фотографії в рухому картинку. Під час зйомки користувач повинен буде зобразити на обличчі емоцію, яку він хоче висловити смайлом.

Смайлики можна створювати на основі власних фото
Смайлики можна створювати на основі власних фото

Отриманий смайлик можна буде опублікувати на своїй сторінці в Facebook або ж помістити в спеціальну галерею. Додаток також видає посилання на картинку, яку потім можна вставляти в повідомлення.

Програму, яка отримала назву Skype Humoticons, було створено з метою зробити смайли, які застосовуються під час інтернет-спілкування, "більш людяними", підкреслюють представники Skype.

А нещодавно фахівці з’ясували, що комп’ютер може бути корисним для здоров’я. І це стосується не лише дорослих, але й дітей. Так, новозеландські фахівці впевнені, що саме комп'ютер вилікує дитину від депресії.

Спеціалісти вирішили, що справжніми друзями сучасних дітей є не лижі, не ковзани, а досягнення сучасної техніки - комп'ютер. Враховуючи цей факт, новозеландські лікарі за допомогою комп’ютера вирішили рятувати підлітків від депресії.

Для цього вони розробили спеціальну гру, яка замінить дітям похід до психолога. Гра отримала назву Sparx, вийшла вона у форматі 3D. В ході гри підлітки змушені вирішувати різні проблеми, які здатні допомогти їм подолати депресію.

За словами учених, які проводили тестування, всім без винятку респондентам гра чудово допомогла позбутися відчуття безвиході. Такий ефект зазвичай досягається після відвідин лікаря, впевнені фахівці.

Джерело: http://shebeke.az

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.