Американець подав на BMW до суду через занадто тривалу ерекцію Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2012 12:22 · Розділ: Авто-мото

Цими днями власник мотоцикла BMW із США подав на компанію-виробника до суду за те, що з вини компанії він отримав "перманентну ерекцію", яка триває вже близько двох років. Зауважимо, що потерпілий мотоцикліст їздив на BMW 1993 року випуску зі встановленим на ньому сидінням Corbin.

У позові Генрі Вульфа, проблема з ерекцією виникла у нього саме після чотиригодинної поїздки на байку BMW близько двох років тому.

У позовній заяві зазначається: "Позивач їздив на мотоциклі BMW 1993 року випуску зі встановленим на ньому сидінням Corbin-Pacific. Спершу він їхав протягом двох годин в одному напрямку, далі стільки ж у протилежному. Після цього позивач зазнав вкрай тяжкого нападу пріапізму. Генрі вважає, що причиною цього стало ребристе сидіння його мотоцикла, сконструйоване неналежним чином, і вироблене чи встановлене на мотоцикл компанією-виробником".

Які ж результати цього незвичного позову, поки що невідомо.

У даному контексті нагадаємо, що пріапізмом медики називають рідкісний, але досить небезпечний стан мимовільної ерекції, ніяк не зв'язаної із сексуальним збудженням, який триває іноді по 4-6 годин. Назва цієї патології походить від імені старогрецького бога родючості Пріапа, статевий член якого завжди перебував в ерегованому стані.

За словами фахівців, настільки тривала ерекція неминуче супроводжується хворобливістю та зміною забарвлення шкіри статевого члена, призводячи до застою крові, запальних процесів і навіть гангрени. Однак зазвичай до хірургічного втручання медики вдаються через якихось кілька годин після виникнення пріапізму, а не через два роки.

Причини цього явища на сьогоднішній день вивчені недостатньо і являють собою складний комплекс факторів. Серед захворювань, які можуть ставати причиною пріапізму, вчені називають пухлини головного мозку, травми спинного мозку, наслідки черепно-мозкової травми, розсіяний склероз, лейкози, інтоксикація після прийому кокаїну або надмірних кількостей алкоголю, хронічна ниркова недостатність, і, зрозуміло, травми геніталій, органів малого тазу або промежини.

Зауважимо також, що в 2007 році італійські фахівці проаналізували урологічні проблеми, які виникають у чоловіків-велосипедистів після падіння з велосипеда або в результаті сильних ударів області промежини, запропонувавши переглянути питання про безпеку велосипеда.

В дослідженні італійців згадувалися випадки двох дорослих чоловіків, які страждають пріапізмом, викликаним сильним ударом по статевому органу велосипедної рамою, а також випадок 12-річного хлопчика, який переніс аналогічний удар.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.