Теракти і "Сексі Таня": "Аль-Каїда" ховала плани терактів у порнофільмах Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2012 08:10 · Розділ: Події у світі

Навесні минулого року німецька поліція затримала і допитала в Берліні Максуда Лодіна, громадянина Австрії, який приїхав з Пакистану. Під час проведення обшуку в нього виявили електронні носії інформації - карти пам'яті, на яких містилися записи порнографічного змісту.

На картах пам'яті правоохоронці відшукали такі відео, як "Kick Ass" та файл "Sexy Tanja". Німецькі фахівці протягом кількох тижнів працювали з вилученими відеозаписами, і врешті-решт їхні зусилля увінчалися успіхом - всередині порно їм вдалося виявити більше ста документів, у яких містилися інструкції зі здійснення кривавих терактів у Європі. Файл підготували терористи "Аль-Каїди", можливо, один із лідерів цієї мережі на ім’я Юсуф аль-Маурітані.

Серед планів, зашифрованих у порнофільмі, поліція виявила докладні інструкції зі здійснення кривавого теракту в стилі нападу на готель "Тридент" в Мумбаї. Нагадаємо, що 26 листопада 2008 десять пакистанських терористів захопили готель і почали по черзі вбивати постояльців.

Індійським спецназівцям вдалося нейтралізували їх 28 листопада, і за два дні терористи вбили 164 людини.

В інших рекомендаціях містилися пропозиції із захоплення круїзних лайнерів для подальшого вбивства пасажирів та обміну частини заручників на ув'язнених. Терористи пропонували одягнути захоплених заручників в помаранчеві роби, які носять в'язні на базі "Гуантанамо".

За словами представників американських спецслужб, цінність виявлених німецької поліцією документів просто неймовірна. "Це справжнє золото", - говорять правоохоронці.

Зауважимо також, що Максуд Лодін і його приятель Ясин Очаків, якого затримали у Відні через два тижні після арешту Лодіна, постали в Берліні перед судом за звинуваченням у причетності до терористичної діяльності. Представники поліції припускають, що обидва обвинувачених пройшли підготовку на базах талібів у Пакистані, прибувши у Європу з метою вербування прихильників. Натомість затримані наполягають на своїй невинності.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу