У Німеччині проведуть конкурс карикатур на пророка Мухаммеда Автор: lesya · Опубліковано: 01.05.2012 21:10 · Розділ: Суспільство

Члени націоналістичної партії Німеччини "Рух на захист прав громадян Північного Рейну - Вестфалії" планують провести конкурс карикатур на пророка Мухаммеда. Захід проведуть з нагоди виборів до земельного парламенту (ландтагу) Північного Рейну – Вестфалії, які повинні відбутися 13 травня цього року. За словами організаторів заходу, мета конкурсу полягає у боротьбі з ісламізацією Німеччини.

Поряд з конкурсом повинні пройти акції навпроти мечетей, учасники яких прийдуть з малюнками, які критикують іслам. Акції проведуть перед 25 мечетями, розташованими в шести містах регіону - Кельні, Бонні, Дюссельдорфі, Ахені, Вупперталі і Золінгені. В цілому, поруч з місцями культу мусульман організатори заходу планують розмістити близько 100 зображень.

Карикатури на пророка обурюють мусульман (фото з manager.ru)
Карикатури на пророка обурюють мусульман (фото з manager.ru)

Зауважимо також, що перші акції вже відбулися в Ессені та Гельзенкірхені: поліцейські не впустили учасників з карикатурами безпосередньо всередину мечетей.

Такі дії членів партії викликали критику як на земельному, так і на регіональному рівнях. Майбутні акції Pro NRW засудили міністр внутрішніх справ Північного Рейну - Вестфалії Ральф Егер (Ralf Jaeger) та глава федерального МВС Ханс-Петер Фрідріх. Чиновників обурив намір активістів йти на пряму провокацію мусульман.

Разом з цим координатор Pro NRW Ларс Зайденштікер (Lars Seidensticker) говорить, що не бачить нічого поганого в ініціативі партії. Поштовхом до організації акцій став недавній скандал, викликаний тим, що німецькі салафіти почали безкоштовно поширювати серед мешканців Німеччини Коран. Всього повинні були роздати 25 мільйонів екземплярів. Владі не сподобалася ця кампанія, яку сприйняли як завуальований спосіб вербування ісламістів. Однак через відсутність формальних порушень Берлін акцію заборонити не зміг.

Нагадаємо також, що в минулому карикатури на пророка Мухаммеда ставали причинами масових погромів, які влаштовували мусульмани. Найбільший скандал стався в 2006 році, коли в данській газеті Jyllands-Posten були опубліковані карикатури на пророка, автором яких був Курт Вестергаард.

До речі, мусульман обурює не лише зневажливе ставлення до пророка, а сам факт його зображення: Коран забороняє малювати Мухаммеда. Тоді акції протесту відбулися в багатьох мусульманських країнах, а сам художник ледь не став жертвою кривавої розправи.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.