Мусульманські моделі, які підкорили світ Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2012 22:36 · Розділ: Суспільство

Серед моделей, які працюють на подіумі та знімальних майданчиках в цілому світі, зовсім небагато дівчат, які виросли в мусульманських сім'ях. Але все ж вони є.

Іман (фото взято з сайту spletnik.ru)
Іман (фото взято з сайту spletnik.ru)

Першою представницею ісламського світу, яка підкорила західні подіуми, стала Іман Мохамед Абдулмаджід, відома більше як «Іман». Народилася вона в Сомалі у 1955 році в сім’ї дипломата. Дівчина навчалася в Єгипті та Кенії. В середині 70-х вона переїхала до США, де позувала для Vogue та інших журналів. Іман стала учасницею показів від Версаче, Кляйна, Іва Сен-Лорана тощо. Знімалася оголеною в студіях Хельмута Ньютона та Енні Лейбовіц, а її чоловіком став знаменитий Девідом Боуї.

Наприкінці 80-х світ був вражений сміливістю Варіс Дірі – ще однієї сомалійської мусульманки, яка народилася і виросла в племені кочівників. У 1987-му Варіс сфотографувалася оголеною для календаря Pirelli. Того ж року дівчина знялася у фільмі про Джеймса Бонда. Згодом вона позувала для Chanel, Levi's, L'Oréal, Revlon. По завершенню кар'єри моделі Варіс Дірі стала письменницею. Активно займається колишня модель і громадською діяльністю, захищаючи права жінок в мусульманських країнах.

У 2011-му Кензо Фурат, арабська модель мусульманського походження, сфотографувалася в бікіні для щорічника Sports Illustrated Swimsuit Issue. Народилася вона в Тунісі, протягом останніх 10 років співпрацює з агентством Elite.

Модель Хана Бен Абдельсалем родом також з Тунісу. На сьогоднішній день вона є обличчям компанії Lancome.

Хана Бен Абдельсалем (справа) (фото з сайту vasi.net)
Хана Бен Абдельсалем (справа) (фото з сайту vasi.net)

Рима Факіх з Лівану у 2010 році завоювала титул «Міс США». При цьому Рима свого часу навіть брала участь у конкурсі стриптизу.

Хава Діавара з Малі побоювалася фотографуватися в купальнику, оскільки її віра не дозволяла позувати напівоголеною.

Гізем Меміч, яка завоювала титул «Міс Туреччина 2010», кар’єру моделі з якихось причин покинула, обравши професію дизайнера будівель.

Загалом, за підрахунками спеціалістів, сьогодні не більше 10 моделей-мусульманок продовжують роботу в модельному та рекламному бізнесі країн Заходу.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.