У Мехіко собачі екскременти мінятимуть на безкоштовний Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2012 20:28 · Розділ: Цікаві факти

Відтепер у Мехіко собачі екскременти можна буде поміняти на хвилини безкоштовного Інтернету. Незвичайні апарати з'явилися відразу в декількох парках Мехіко: власникам домашніх тварин, насамперед собак, пропонують збирати фекалії своїх вихованців у спеціальний пакет і міняти їх за допомогою цих апаратів на безкоштовний Wi-Fi.

Спеціалісти компанії, які є авторами цього несподіваного проекту, в своєму рекламному ролику запевняють, що всього лише 70 грамів екскрементів домашніх улюбленців можна буде обміняти на 20 хвилин доступу до безкоштовного Інтернету. "Чим більше собак, чи, точніше, собачих екскрементів - тим більше хвилин!" - йдеться в рекламному слогані від розробників програми.

Апарат для обміну фекалій складається з трьох контейнерів різного забарвлення, у які й потрібно класти зібрані в пакетики собачі екскременти. Поруч з контейнерами встановлено невеликий екран, на який виводиться вага "продукту" та кількість безкоштовних хвилин Інтернету, які заробив власник собаки.

"Боротьба за чистоту громадських місць, у яких проводиться вигул собак, в Мехіко ведеться вже досить давно і доволі активно: у всіх без винятку парках столиці Мексики встановлено спеціальні контейнери, призначені виключно для збору відходів собачої життєдіяльності, а самі власники в переважній більшості проявляють свідомість, прибираючи за своїми улюбленцями. Однак настільки високотехнологічного підходу до вирішення цієї проблеми ще не було,"- говорять фахівці.

За словами розробників програми, зазвичай в десяти міських парках, які взяли участь у програмі, щодня, а особливо у вихідні дні, збирається величезна кількість собак та, зрозуміло, їхніх власників, що дозволить в разі їхньої участі у програмі забезпечувати практично всю територію парків безкоштовним Інтернетом для всіх бажаючих.

Нагадаємо також, що в 2010 році американський винахідник з міста Кембридж на ім’я Метью Мацотта втілив у життя проект механізму, який дозволяє використовувати відходи собачої життєдіяльності для освітлення парку.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу