Хліб не шкодить фігурі Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2012 18:22 · Розділ: Краса і здоров'я

Намагаючись відшукати основні причини ожиріння та способи позбавлення зайвих кілограмів, спеціалісти з усього світу проводять все нові й нові дослідження. І ось нещодавно вченим вдалося з’ясувати, що хліб не шкодить фігурі, як було до цього часу прийнято вважати.

Відповідне дослідження проводилося іспанськими вченими з університету міста Лас-Пальмас де Гран Канарія. В результаті експерименту спеціалісти виявили, що хліб, який до цього часу традиційно вважався одним із головних ворогів стрункої фігури, ніяк не пов'язаний із проблемою зайвої ваги та ожиріння. Більше того, фахівці впевнені, що раціон кожної людини обов'язково повинен включати цей продукт. Його також необхідно їсти людям із зайвою вагою.

Хлібний крохмал не перетворюється у жир
Хлібний крохмал не перетворюється у жир

В рамках дослідження іспанські експерти ретельно вивчили результати наукових робіт, присвячених питанням дієтології та ожиріння, а також роботи про вплив зернових на людський організм, написані за останні 30 років.

І виявилося, що хліб не лише не шкодить фігурі, а навпаки, допомагає схуднути. Справа в тому, що, потрапляючи в шлунок, цей продукт забезпечує ситості, після чого він повністю переробляється організмом. Зрозуміло, що мова йде про нормальне, а не надмірне вживання хліба.

Більше того, фахівці впевнені, що практично немає ніякої різниці, з якої муки буде виготовлений хліб – буде він чорним чи сірим, білим або ж з висівками. Як уже зазначалося, включати хліб у свій раціон потрібно навіть людям із зайвою вагою. Небезпечними для нашої фігури вчені визнали лише ті хлібобулочні вироби, які містять велику кількість цукру. Власне, вони й сприяють утворенню жирових відкладень.

До речі, результати дослідження іспанських учених співзвучні з думкою авторів книги «Дієта любителів вуглеводів» (The Carb Lover's Diet) Еллен Кунес та Франсіса Лагерман-Рота. Вони пишуть, що стійкий крохмаль, який міститься в хлібі, допомагає стримувати апетит, дозволяє уникнути появи зайвої ваги, утримує рівень цукру в крові на необхідному рівні та прискорює процес метаболізму.

Джерело: http://www.internovosti.ru/tex

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.