Компанія Google запустила соціальну мережу для колишніх терористів Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2012 14:07 · Розділ: Нові технології

Цими днями Інтернет-гігант Google заявив про відкриття нової соціальної мережі, користувачами якої повинні стати… колишні терористи та жертви терористичного насильства.

Так, знаменита на увесь світ американська інтернет-корпорація Google в тісному співробітництві з британським Institute for Strategic Dialogue, американським благодійним фондом Gen Next Foundation та IT-компанією Rehabstudio створили соціальну мережу для колишніх терористів та їхніх жертв, пише The Wall Street Journal.

Нова соціальна платформа отримала назву Against Violent Extremism (AVE). Її основне призначення – в тому, щоб колишні терористи і ті, кому вдалося вижити в результаті терактів, змогли на сторінках мережі поділитися своїм досвідом та вберегти інших людей від небезпеки.

Ідея створення соціальної мережі для терористів з’явилася ще влітку 2011 року. Її було озвучено на саміті Against Violent Extremism, організованому Google Ideas (дочірньою компанією Google, яка займається дослідженнями в різних галузях) в Дубліні.

Учасники саміту після тривалих обговорень дійшли висновку, що колишні терористи не лише можуть дати найцінніші поради, як вести себе в небезпечних ситуаціях, але й зможуть постаратися відмовити оточуючих від вступу в терористичні, "екстремістські" або ж неонацистські угруповання.

"Насправді, дуже часто вирішальним фактором у тому, щоб направити "екстреміста" на вірний шлях, є не засудження його дій. Навпаки, слід дати такому сумнівному елементу зрозуміти, що на світі є інше життя, інша робота та інші друзі", - говорить Робер Ореллі, глава шведської організації Exit Sweden, яка займається реабілітацією колишніх неонацистів.

До речі, тема тероризму торкнулася цими днями й України. Декілька днів тому Дніпропетровськ сколихнула серія вибухів, в результаті яких постраждало близько трьох десятків осіб, серед яких були й діти. Допомогу Україні в пошуку терористів запропонували спецслужби інших держав. А за інформацію, пов’язану із терактом, уряд заплатить близько двох мільйонів гривень.

Джерело: http://ru.tsn.ua

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.