На пропозицію мільйонерки про одруження відгукнулося 400 чоловік Автор: Lesly · Опубліковано: 19.06.2009 17:52 · Розділ: Життя

Як повідомило Корейське шлюбне агентство Sunoo, 49-літня мільйонерка, з 20 травня цього року, шукала чоловіка за допомогою інтернет-оголошень. На її пропозицію відгукнулося близько 400 чоловіків, в основному, лікарі, юристи, бухгалтери, військові та урядові працівники віком від 26 до 49 років.

"Як керівник великого бізнесу, вона завжди була надто зайнятою, щоб самостійно знайти собі чоловіка, – розповіла працівниця агентства. - Спочатку ми планували приймати заявки від чоловіків до кінця поточного місяця, але наша клієнтка стомилася від постійної уваги преси і попросила скоротити цей термін."

Власниця 18 млн. дол. самостійно відібрала 8 чоловіків для інтерв’ю, що будуть проведені протягом наступних 3 місяців (щомісяця будуть проводитися зустрічі з двома-трьома претендентами). Обраним від 37 до 49 років; серед них є працівники компаній та банків, а також вчителі.

"Наречена віддає перевагу посереднім але серйозним особам перед амбітними професіоналами, – додала представниця. – Вона шукає споріднену душу з якою зможе прожити до кінця життя та розділити всі злети й падіння."

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.