Мексиканка народить дев'ять дітей одночасно Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2012 20:56 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями на мексиканському телебаченні показали передачу, героїнею якої стала Карла-Ванесса Перес, яка повинна стати матір’ю одразу дев'яти малюків: шести дівчаток та трьох хлопчиків. Пологи призначені на 20 травня.

Так, мешканка штату Коахуїла на північному сході Мексики на ім’я Карла-Ванесса Перес очікує народження дев'яти малюків. Жінка проходила курс лікування від безпліддя, внаслідок чого відбулося мультизапліднення. В утробі мексиканки знаходиться шість дівчаток і три хлопчики. На даний час Карла Перес перебуває в лікарні під наглядом лікарів. Пологи заплановано на 20 травня.

- Зараз ще занадто рано вибирати дітям імена. Найперше, я сподіваюся, що все пройде благополучно, - зізналася трохи забобонна Перес в інтерв'ю місцевому телеканалу.

І якщо пологи пройдуть успішно, це буде один з найбільш рідкісних випадків народження стількох дітей за один раз. Передбачається, що малюки появляться на світ шляхом кесаревого розтину.

До цього часу рекорд належав американці Наді Сулейман, мешканці штату Каліфорнія, яка в 2009 році народила вісім малюків. Мати шістьох дітей вдалася до процедури ЕКЗ, бажаючи народити ще одну дитину. Однак немовлят народилося вісім.

Бізнес - планів у мами-одиначки було дуже багато: спершу вона подала документи на реєстрацію бренду «октомама», далі підписала контракт про зйомки реаліті-шоу, попросивши фінансової допомоги у відвідувачів свого власного сайту. Однак від ролі у порнофільмі Сулейман відмовилася, хоча їй і запропонували за неї мільйон доларів.

Однак, як виявилося, Надя не розрахувала своїх сил. І причина тому – не лише дітлахи, які потребують постійної уваги й турботи, а й численні погрози на її адресу від тих, хто вважає, що Сулейман народила таку кількість дітей виключно для того, щоб попіаритися. Тепер у Наді 14 дітей, троє з яких отримують допомогу з інвалідності. А вісім новонароджених отримали біблійні імена.

- Думаєте, це просто? Зовсім ні. Я не буду брехати, що моє життя – це шматок торта. Воно, скоріше, шматок лайна, точніше, вісім шматків лайна щодня. Та як би там не було, щастя материнства переважує всі мінуси, - говорить Надя Сулейман.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу