Бразилська дівчинка продала волосся і купила дім Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2012 18:54 · Розділ: Події у світі

Якщо у вас не вистачає грошей на купівлю нового помешкання, ви можете… продати своє волосся. Звичайно, якщо воно у вас довге. Так, як би дивно воно не звучало, але все це чистісінька правда. 12-річна мешканка Бразилії саме так і вчинила: цими днями вона вперше в житті обстригла волосся, а на виручені гроші купила своїм батькам дім.

За дванадцять років волосся юної мешканки трущоб Ріо-де-Жанейро на ім’я Наташа Мораес де Андраре виросло більш ніж на півтора метра. Відстригши волосся, дівчина продала його, щоб купити нове помешкання для своєї сім’ї.

Дівчинка обстригла волосся
Дівчинка обстригла волосся

Зауважимо, що доглядати за такою шевелюрою дівчинці було дуже важко: тільки щотижневе миття голови займало у неї не менше чотирьох годин, а для того, щоб розчесати коси, Наташа щодня витрачала півтори години.

Більше того, дитина була позбавлена простих радостей життя, до яких звикли її однолітки, - вона не могла кататися на велосипеді та ходити разом з друзями на пляж. Подруги частенько називали дівчинку "Рапунцель" через її неймовірну схожість з героїнею однойменної казки братів Грімм.

Нова стрижка, яка вкоротила волосся Мораес де Андраре до 40 сантиметрів, вимагає набагато менше часу для догляду, отож зараз Наташа витрачає на миття голови близько п'яти хвилин.

Три тисячі фунтів стерлінгів – трохи більше 4,8 тисяч доларів – заплатили дівчинці за волосся. Всі отримані кошти Наташа віддала батькам на будівництво нового дому. Так, до цього часу дівчинка мешкала в крихітній кімнатці, у якій навіть не було вікон, а тепер, у новому домі, її чекає простора кімната з вікнами.

Зауважимо також, що до цього часу дівчинка ніколи не стригла своє густе каштанове волосся, яке протягом тривалого часу ставало об’єктом для компліментів. Однак мати дівчинки твердить, що її дочка буквально була "в'язнем" своєї зачіски, оскільки довге волосся позбавляло Наташу можливості проводити час так, як інші діти.

"Я дуже плакала, коли прийшла до перукаря для того, щоб постригтися. Я боялася, що мені не сподобається моя нова стрижка і що я не зможу продати волосся. Але насправді стрижка дала мені нове життя - раніше я завжди боялася, що, коли йтиму по вулиці, хтось схопить мене за волосся або спробує його відрізати", - розповіла дівчинка журналістам.

Тепер Наташа вчиться кататися на велосипеді та мріє вивчити англійську й іспанську мови.

Джерело: http://www.mignews.com/

Інші новини розділу