Кутузова пробилася в основну сітку Уімблдону Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.06.2009 16:08 · Розділ: Спорт

Українка, Вікторія Кутузова, яка виступала під першим номером на кваліфікаційних змаганнях турніру Уімблдон, оправдала свій статус і вийшла в основну сітку турніру. Сьогодні у вирішальному поєдинку наша тенісистка легко розправилася з американкою Шенай Перрі - 6:0, 6:2.

Загалом, на шляху до фіналу кваліфікації, Кутузова обіграла гречанку Ганну Герасиму (3:6, 6:3, 6:4) і американок Лаурен Альбанес (6:0, 6:4) та Шенай Перрі (6:0, 6:2).

Таким чином, Кутузова стала єдиною українкою, якій цього року вдалося пробитися на Уімблдон з кваліфікаційних змагань. Не вдалося повторити досягнення Вікторії нашим чоловікам: Сергію Стаховському, Сергію Бубці та Іллі Марченку, а також дівчатам: Юлії Вакуленко, Ользі Савчук і Юліані Федак.

Джерело podrobnosti.ua


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.