Вчені вирахували найбільш "стильний" вік жінки Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2012 12:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно дослідники виявили, що після багаторічних експериментів із зовнішністю до 35 років жінки зазвичай знаходять свій стиль, а це робить їх впевненими у собі. Так, вчені провели опитування, в результаті якого виявилося, що третина жінок з роками почуваються дедалі комфортніше в плані своєї зовнішності. А 75% опитаних учасниць експерименту висловили упевненість, що за довгі роки вони стали більш стильними.

5% опитаних учасниць експерименту зауважили, що до 56 років вона не відчували себе максимально комфортно. Більше половини жінок, які брали участь в тестуванні компанії CC, зізналися, що іноді їх мучить почуття провини, оскільки одягаються вони не за віком. 20% учасниць анкетування зізналися, що виглядають, як "вівця, одягнена, ніби ягня".

З віком жінки більше собі подобаються
З віком жінки більше собі подобаються

До речі, вчені вже не вперше говорять про переваги дорослішання. Так, трохи раніше, каліфорнійські експерти під керівництвом доктора Сьюзан Тромптер довели, що з віком жінки отримують більше задоволення від сексу.

В опитуванні фахівців взяли участь понад 800 жінок. Середній вік респонденток становив 67 років, хоча серед них були й сорокарічні учасниці, і вісімдесятирічні жінки.

Половина учасниць опитування були сексуально активними (мали сексуальні контакти протягом останніх 4 тижнів). Аналіз отриманих даних допоміг вченим зробити висновок, що частота статевих контактів з віком знижується, однак задоволення від сексу жінки отримують значно більше. Так, літні жінки отримують від інтимного контакту навіть більше задоволення, ніж молоді представниці прекрасної статі.

Так, 47% літніх жінок заявили, що вони задоволені своїм сексуальним життям. За статистикою, серед молодих дам таких задоволених лише 25%.

Цікаво, що майже половина жінок 80-річного віку заявила, що абсолютно завжди або майже завжди отримують задоволення від сексу. При цьому зауважимо, що не у всіх випадках йшлося про статевий акт - частіше це були тактильні контакти або інші форми близькості.

Отож виходить, що сексуальна активність не завжди необхідна для сексуальної задоволеності.

Джерело: http://medkarta.com http://psy.passion.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.