У Єгипті дозволять прощальний секс із мертвими Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2012 10:48 · Розділ: Події у світі

Стало відомо, що в Єгипті вже найближчим часом мають намір узаконити так зване «трупоженство», в результаті чого чоловіки отримають право на подружній секс зі щойно померлою дружиною.

Так, на цьому тижні представники ісламістської більшості в парламенті Єгипту внесли на розгляд шокуючий законопроект про так званий прощальний секс. Якщо за нього проголосують, то кожен єгипетський чоловік отримає повне моральне, а головне - юридичне право займатися сексом з власною дружиною протягом перших шести годин після її смерті. Ідея прийняти цей закон з’явилася після того, як минулого року в Марокко заміжнім жінкам дозволили займатися сексом з покійними чоловіками (щоправда, яким способом, не пояснили).

До речі, закон, який дозволятиме секс з мертвими, - не єдиний шокуючий законопроект ісламістів. Єгипетські політики розраховують провести в парламенті країни низку інших вельми спірних законів: знизити для дівчат вік вступу в шлюб (з 14 років), а також урізати права жінок на освіту та роботу.

Згаданий вище законопроект не міг залишитися непоміченим. По-перше, він обурив загальносвітову громадськість, по-друге, не зміг не викликати протесту в єгипетському суспільстві.
Ось що з цього приводу говорять експерти.

Гейдар Джемаль, голова ісламського комітету Росії, вважає, що законопроект – це явна провокація: «З точки зору шаріату виправдання такій поведінці немає. За мусульманськими звичаями померлу людину ховають дуже швидко, протягом 5-6 годин, ще до заходу сонця. А цей законопроект схожий на провокаційне вкидання ззовні з метою влаштувати потужний скандал, в результаті якого в країні створиться вельми несприятлива атмосфера для єгипетської парламентської більшості».

А Роман Силантьєв, релігієзнавець, висловив упевненість, що саме через таких ідіотів багато хто вважає іслам неадекватною релігією: «Справа в тому, що в ісламських богословів на такі питання, як правило, немає однозначної відповіді. Різні богословські школи по-різному інтерпретують взаємини між чоловіком і дружиною. Щоправда, не зовсім зрозуміло, який практичний сенс переслідує цей законопроект. Такого роду законопроекти роблять ісламу ведмежу послугу. Через таких ось ідіотів, як деякі єгипетські законодавці, багато хто і вважає іслам неадекватною релігією».

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу