Шведська пенсіонерка випадково потрапила на вечерю з урядом Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2012 08:23 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Швеції стався кумедний випадок: проста пенсіонерка зуміла потрапити на офіційний прийом за участю міністрів. Літня жінка отримала запрошення на своє ім'я – згодом з’ясувалося, що вона виявилася тезкою екс-міністра сільського господарства та колишнього віце-прем'єра Маргарети Вінберг.

За словами пенсіонерки, їй прийшло запрошення на вечерю, і вона подумала, що його прислали з її колишнього місця роботи. "Я не вчитувалися в подробиці, а знала лише, що буде якийсь прийом і що на ньому обговорюватимуть проблеми навколишнього середовища", - розповіла 67-річна Вінберг. Ознайомившись із запрошенням, жінка вирішила піти на зустріч.

Пенсіонерка повечеряла замість міністра
Пенсіонерка повечеряла замість міністра

Коли літня жінка прийшла за вказаною адресою, організатори заходу та міністр охорони навколишнього середовища Лена Ек одразу ж зрозуміли, що сталося помилка, і на прийом потрапила не та Маргарета Вінберг. Та попри це "несправжню" Вінберг вирішили не виганяти з прийому, дозволивши їй взяти участь в урядовому заході.

Пенсіонерка розповіла, що на прийом прийшло чимала людей і вона уважно слухала всіх, хто виступав. Літній Маргареті прийшлися до смаку подані до столу страви. Жінка покинула прийом трохи швидше, ніж усі інші, коли зрозуміла, що втомилася.

Коментуючи цю комічну ситуацію, екс-міністр Маргарета Вінберг висловила сподівання, що її тезка добре провела час. "Це добре, що так сталося, адже вона ніколи не була на урядових заходах, а я частенько буваю на них", - зауважила колишня співробітниця шведського уряду.

Зауважимо також, що Маргарета Вінберг дотримується соціал-демократичних політичних поглядів. Вона була членом шведського уряду з 1994 року, займаючи різні посади (Вінберг була міністром сільського господарства, міністром праці, міністром інтеграції та гендерної рівності, віце-прем'єром та послом Швеції в Бразилії).

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу