Британцю надоїла "найкраща у світі робота" Автор: lesya · Опубліковано: 27.04.2012 14:45 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями британець, який переміг у конкурсі "найкраща робота в світі" вирішив розповісти всім, як життя на райському острові виглядає насправді. Бен Саутхолл отримав місце на березі океану в Австралії із зарплатою в 150 тисяч доларів та проживанням в розкішній віллі. Однак чоловік поскаржився, що робота виявилася не такою вже й райською.

Так, за словами Саутхолла, він перебував у постійному напруженні, а одного разу ледь не помер від укусу отруйної медузи. Більше того, його покинула кохана дівчина.

Нагадаємо, три роки тому Саутхолл обійшов майже 34 тисячі конкурентів, здобувши перемогу в конкурсі "Найкраща в світі робота". Британець на півроку отримав посаду доглядача на острові Гамільтон, розташованому в кільці Великого Бар'єрного рифа. Йому платили зарплату розміром 150 тис. доларів, та дозволялося взяти з собою подругу. А обов'язками Саутхолла були відвідування місцевих визначних пам'яток для популяризації рифа серед туристів та ведення блогу в Інтернеті.

Однак насправді робота виявилася далеко не такою легкою, як здавалося на перший погляд, зізнався журналістам Саутхолл. Так, йому щодня доводилося відвідувати п'ятизіркові готелі, кататися на водних лижах, займатися дайвінгом, обов'язково все описуючи в блогах. Саутхоллові навіть довелося знятися в шоу для телеканалу National Geographic та стати зіркою австралійського дитячого телешоу "Абсолютно дикий".

"Для цього конкурсу більше підходить назва "Найбільш напружена робота в світі", - пожартував чоловік. Він також розповів, що одного разу, катаючись на водних лижах разом із друзями, він ледь не розпрощався з життям. Британець раптово відчув на передпліччі печіння як від бджолиного укусу. І виявилося, що його вжалила отруйна медуза." Мені стало жарко, я весь вкрився потом. У мене боліла голова та спина. Мені було важко дихати, і дуже піднявся тиск", - згадує Саутхолл. Такий стан зберігався близько доби, потім самопочуття чоловіка покращилося, і він почав одужувати.

Але на цьому всі поневіряння Саутхолла не закінчилися – його чекало чергове випробування. Через напружений графік роботи його покинула кохана дівчина. Щоправда, вже через якихось кілька місяців чоловік зустрів нове кохання: пара має намір одружитися на Гамільтоні в листопаді цього року.

Джерело: http://ru.tsn.ua

Інші новини розділу