У Дубаї з'явиться підводний готель Автор: lesya · Опубліковано: 27.04.2012 10:25 · Розділ: Цікаві факти

Постояльці готелю Radisson Blu Hotel у Берліні мають унікальну можливість побачити гігантський акваріум, в якому плавають півтори тисячі яскравих тропічних риб.

Акваріум готелю Radisson Blu Hotel на сьогоднішній день є найбільшим у світі циліндричним акваріумом. Його об’єм - 985 тисяч літрів, в ньому мешкає 56 видів тропічних риб. Цей акваріум є найбільшим акваріумом, встановленим у будівлі загального призначення.

Гігантський акваріум є оселею 56 видів тропічних риб
Гігантський акваріум є оселею 56 видів тропічних риб

Спершу на десятиметровому бетонному постаменті з’явився акваріум, який складається з чотирьох частин, а вже згодом навколо нього було зведено будівлю готелю. Обслуговуванням акваріума займаються співробітники фірми Aquadom, з них два аквалангіста, в обов’язки яких входить піклування та догляд за чистотою акваріума, тропічними рибами та середовищем їхнього існування.

Постояльці готелю, на превеликий жаль, позбавлені можливості попірнати в цей акваріум, однак їм дозволено проїхатися в ліфті по шахті з прозорими стінами в центрі акваріума, що дає відчуття майже повного занурення у воду. Ліфт відвезе гостей на оглядовий майданчик, розташований трохи нижче скляного даху готелю.

І поки німецькі туристи насолоджуються красою тропічних риб в гігантському акваріумі, в світі з'являються нові дива.

У Дубаї працюють над втіленням у життя одного вельми цікавого проекту під назвою Hydropolis. Hydropolis - це проект готелю, повністю зануреного у води Перської затоки. Готель матиме на дні океану 220 номерів, а розташовуватиметься він неподалік берега Дубаї.

Вперше цей проект було запропоновано в 2006 році, однак будівництво вирішили розпочати лише тепер. Отож цілком ймовірно, що у недалекому майбутньому в усіх нас з'явитися можливість відпочити на дні океану та помилуватися морськими глибинами.

Готель Hydropolis складатиметься з двох частин – надводної і підводної. Вони з'єднуватимуться ліфтами та виконуватимуть різні функції. У підводній частині будівлі розташовуватимуться номери, ресторани, бари, конференц-зали та інші приміщення.

Верхню частину готелю Hydropolis збудують у вигляді вісімки: тут розташовуватиметься театральна сцена, кілька танцмайданчиків та пристань, до якої будуть швартуватися прогулянкові і транспортні морські судна, які забезпечуватимуть постачання готелю.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/

Інші новини розділу