Нідерландських чоловіків не пустять в Україну на Євро-2012 через красивих жінок Автор: lesya · Опубліковано: 27.04.2012 00:18 · Розділ: Суспільство

Нещодавно на нідерландському ТБ з’явилася вельми двозначна реклама. Ролик під назвою "Затримай його вдома" звернений до жінок. Він містить заклик умовити чоловіків не їхати в Україну на Євро-2012 через те, що "ця країна сповнена красивими жінками".

Рекламу транслюють у вечірній час на телеканалах NED-1 і NED-2, а належить вона нідерландській енергетичній компанії Nederlandse Energie Maatschappij ("NLE"). Ролик також можна переглянути на сайті компанії та на відеохостингу Youtube. За окремими даними, компанія розпочала рекламну акцію якраз напередодні Євро-2012. В ній взяли участь відомі на всю країну особистості, які закликають не їздити на чемпіонат в Україну, оскільки футбольні вболівальники-чоловіки зіткнуться з "прекрасними українськими жінками".

Реклама під слоганом "Затримай його вдома" розрахована на жіночу аудиторію, а героєм першого кліпу став знаменитий Хенк Спаан (Henk Spaan) - спортивний журналіст і колумніст.

В кліпі тривалістю 25 секунд перед глядачами постає пошукова система Google і вводиться запит Ukrainian women (українські жінки). Після цього на екрані з'являється велика кількість фотографій молодих привабливих напівоголених жінок. Показ супроводжується жіночим голосом, інтонація якого виражає зневагу і огиду. Далі в кадрі з'являється герой - Хенк Спаан, який на дивані дивиться телевізор, після чого на екран виводиться логотип NLE та зображення пропонованого контракту з подарунком - приладу для виготовлення пива.

Жіночий голос за кадром пояснює, що, уклавши контракт з компанією на 3 або 5 років, в подарунок ви отримаєте прилад для виготовлення пива. "Даруючи цей бар, чоловіків умовляють залишитися вдома, а не їхати в Україну - країну, яка, як кажуть, сповнена красивих жінок. Хенк Спаан залишиться у себе вдома", - запевняють спеціалісти компанії.

Така реклама не могла не викликати обурення українських громадян. На сьогоднішній день уже декілька скарг направлені до Комісії Нідерландів з питань рекламної етики (Nederlandse Reclame Code Commissie). Також було зроблено запит з проханням прокоментувати ситуацію на адресу Х.Спаана. Спроби зв'язатися з представниками компанії поки що успіхом не увінчалися.

Нагадаємо також, що трохи раніше Нідерланди піддалися суворій критиці за веб-сайт, створений праворадикальною політичної силою Partij voor de vrijheid (PVV, Партія за свободу), на якому пропонували скаржитися на громадян ЄС, які живуть та працюють у Нідерландах, зокрема на поляків та угорців.

Уборка квартир киев

Джерело: http://www.interfax.com.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.