Топ-10 найзагадковіших захворювань людства Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2012 22:13 · Розділ: Медицина

Протягом усього періоду свого існування людство стикалося з найрізноманітнішими хворобами, природа яких іноді залишається нез’ясованою і до сьогодні. Деякі з цих недуг відійшли у небуття, інші продовжують супроводжувати сучасну людину. І хоча вчені та лікарі намагаються звести до мінімуму негативний вплив цих захворювань, їм далеко не завжди вдається це зробити. Ось декілька найзагадковіших сучасних захворювань.

Синдром Моргеллонів. З’явилася ця недуга зовсім недавно. Її симптоми схожі на наукову фантастику - у хворих прямо з відкритих ран ростуть штучні волокна, схожі на оптоволокно. Деякі лікарі вважають ці симптоми галюцинаціями, інші стверджують, що вони навіть дуже реальні.

Синдром хронічної втоми. Діагностують це захворювання лише після того, як всі інші можливі причини виникнення симптомів виключено. Хронічна втома проявляється не лише у вигляді невеликої втоми, хворі іноді не знаходять сил піднятися з ліжка.

Хвороба Крейтцфельдта-Якоба - це рідкісне захворювання мозку, відоме також як «коров'ячий сказ». Передається воно через заражену яловичину. Хвороба смертельна, а як її уникнути та з яких причин вона активується у пацієнтів - невідомо.

Таємниця шизофренії (фото з soni2006.hubpages.com)
Таємниця шизофренії (фото з soni2006.hubpages.com)

Шизофренія є одним із найзагадковіших захворювань людини. Хворий втрачає можливість розрізняти реальність і фантазію. Симптоми хвороби сильно різняться у різних пацієнтів, отож на сьогоднішній день не існує навіть однозначного тесту на наявність шизофренії.

Аутоімунні розлади – це захворювання, при яких здорові органи сприймаються організмом як чужорідні. Ці розлади виснажують організм і практично не піддаються лікуванню. Можна лише дещо полегшити симптоми.

Аллотріофагія. Люди з цією недугою понад усе люблять поїдати неїстівні предмети і речовини. Це може бути і папір, і клей, і метал. На сьогоднішній день лікарі не можуть знайти способів лікування цих розладів.

Пташиний грип. У людей відсутній імунітет проти грипу, який передається птахами. Смертність від пташиного грипу наближається до 50%, однак дотепер заразитися можна було лише від птахів. Спеціалістів тривожить те, що вірус може мутувати, передаючись від людини до людини.

Звичайна застуда. Виявляється, про застуду відомо дуже мало. Причинами застуди можуть стати сотні факторів, а найкращими ліками найчастіше є час та… курячий бульйон.

Хвороба Альцгеймера є нейродегенеративним захворюванням, яке проявляється індивідуально. Причин виникнення недуги не знає ніхто, отож ефективного лікування не існує.

СНІД. Незважаючи на десятиліття наполегливої боротьби та досліджень, СНІД так і залишається непереможеним. Синдром набутого імунодефіциту продовжує залишатися чумою ХХІ століття.

Джерело: http://tainy.net/3

Інші новини розділу