У Китаї з'явилося морозиво iPhone 5 Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2012 19:54 · Розділ: Нові технології

Вже найближчим часом в американських магазинах в продажі з’явиться одяг з вшитими сонячними батареями. Одягнені в таке вбрання люди матимуть унікальну можливість за допомогою отриманої енергії заряджати плеєри, телефони та інші кишенькові пристрої.

На сьогоднішній день виробництвом одягу із сонячними батареями займається компанія GO Solar Power. Одяг виготовляють із синтетичних матеріалів, а вартість однієї товарної одиниці перевищує $ 1000.

Однак співробітники Університету штату Колорадо вирішили створити власну колекцію одягу, який перетворюватиме сонячну енергію в електричну, шитимуть його з натуральних тканин, а коштуватиме він набагато дешевше існуючих сьогодні рішень.

На сьогоднішній день розробники вже отримали грант в $ 15000 від Американського Агентства з охорони навколишнього середовища. Вже зшиті перші прототипи курток та жилетів, які дозволяють заряджати різні гаджети.

Свої перші розробки фахівці з Університету штату Колорадо продемонструють на виставці National Design Expo. І якщо продукція зацікавить громадськість, то найближчим часом одяг із сонячними батареями з'явиться в продажу.

А тим часом новітні технології проникають в усі без винятку галузі нашого життя. І кулінарія тут не стала винятком. І, що важливо, зараз мова піде не про технологічне оснащення сучасних кухонь. Сьогодні новітні технології стали… стравами.

Цими днями у Китаї з’явилося морозиво iPhone 5. Спеціалісти китайської компанії Doshi Ice Cream розпочали торгівлю незвичайним «високотехнологічним» морозивом. Скориставшись тим, що компанія Apple свої торгові знаки в інших областях не реєструвала, виробники морозива вирішили зареєструвати iPhone 5 як власну торгову марку.

Зауважимо, що зроблено це було з певним розрахунком: пристрої Apple серед мешканців Піднебесної надзвичайно популярні. Так, трохи раніше 17-річний мешканець цієї країни продав нелегальним шляхом нирку, а отримані кошти витратив на придбання iPad та iPhone.

Окрім того, всім відомо, що Китай вже не перший рік славиться своїм умінням виготовляти найрізноманітніші вироби: MacBook, iPad, iPhone та іншу електроніку.

Однак морозиво Apple, безумовно, є найсмачнішою з усіх існуючих на сьогоднішній день підробок.

Джерело: http://www.novate.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.