Названо найбільш асексуальну націю світу Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2012 13:42 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники популярного європейського порталу знайомств вирішили з’ясувати, яка нація є найбільш асексуальною. За результатами дослідження, найгіршими в світі коханцями виявилися швейцарці.

В опитуванні взяли участь мешканці країн Європи та жителі Бразилії, які поставили швейцарців, як чоловіків, так і жінок, на останнє місце.

Опитування проводилося співробітниками порталу знайомств C-Date. В дослідженні взяло участь 5670 осіб, з яких лише 4% назвали швейцарців хорошими коханцями. А найкращими коханцями, за даними опитування, виявилися чоловіки з Бразилії та жінки з Італії. І ті й інші отримали по 25% голосів.

В результаті опитування також з’ясувалося, що швейцарці в сексі є дуже старанними та відкритими.

Так, 23% швейцарських учасників опитування розповіли, що знімають свої заняття сексом на відео, а 27% чоловіків та 31% жінок зі Швейцарії зізналися, що під час сексу зі своїм партнером використовують секс-іграшки.

Швейцарці також увійшли до трійки лідерів серед тих, хто полюбляє сексуальні ігри онлайн. Також з’ясувалося, що 47% усіх мешканців Швейцарії хоча б раз в житті мали партнера на одну ніч. Це, як виявилося, менше, ніж у шведів (55%), але значно більше, ніж у італійців (24%).

А в результаті іншого опитування виявилося, що в середньому мешканці планети встигають за життя поміняти близько 9 сексуальних партнерів. В чоловіків цей показник вищий, ніж у жінок - десять проти семи. Найменш постійними у цьому плані виявилися турки, які за життя міняють близько 14-15 партнерів, на другому місці опинилися австралійці, за ними - новозеландці та ісландці. І лише 12% скандинавів протягом всього життя мали лише одного сексуального партнера. Натомість дві третини мешканців Гонконгу зберігають вірність своїм партнерам протягом цілого життя.

А найбільш цнотливими, як не дивно, виявилися нащадки творців Камасутри. Індійці пізніше за всіх прощаються з невинністю (в 20 років) та набагато рідше за інших міняють партнерів - не більше двох разів протягом життя. Вони також не поспішають розповідати дітям про всі таємниці статевого життя, відкладаючи момент першої розмови на цю тему років до чотирнадцяти. Доволі сором’язливими в цьому плані є також китайці.

Джерело: http://www.novosti.travel/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.